Harita/MapMinigame

Perili Tünel MCPE Korku Haritası

Perili Tünel, bir maden ocağında sıkıştığınız ve çıkış yolunuzu bulmanız gereken bir korku haritasıdır. Korku, macera ve bulmaca içeren, gerçekten iyi hazırlanmış ve bunların hepsini tek bir yerde bulabileceğiniz haritadır. Oyun boyunca heyecanı artıracak çok fazla özel efektler var. Büyük olasılıkla, oynamaya başladıktan sonra bir süre madencilik yapmak istemeyeceksiniz!

Oluşturan:  DarkPower202 ,  Twitter Hesabı
Güncellendi:  20 Kasım, 2017 (Minecraft v1.2 ile çalışmak üzere güncellendi)

Öykü

 

Bazı değerli eşyaları toplamak için maden ocağına indiniz.. Dönüş yolunda tünel çöktü ve içindeki işçiler içeri sıkıştı. Sıkışan insanlar kurtarılamadı ve tünelde öldüler. Ancak ruhları bu tüneli yani maden ocağını terketmedi. İnsanlar sürekli olarak 1978 yılında meydana gelen bir maden kazasından bahsedip duruyorlar ve tünelin lanetli olduğunu söylüyorlar. Hedefiniz, bu lanetli tünelde işçiler ile aynı sonu yaşamadan madenden çıkış yolunu bulup hayatta kalmak olacak.

Oynanış Videosu

Nasıl Kurulur?

 

  • Aşağıdaki linkten haritayı indirin
  • İndirdiğiniz haritanın üzerine dokunun kurulum başlayacaktır
  • Yeni Oyun kısmında korku haritasını bulun ve maceraya atılın.

 

▶ Download/İndir: TIKLA

İlgili Makaleler

18 Yorum

  1. Ersin abi ben sık sık minecraft map yapiyorum korku parkur macera vb. Türleri var abi ben kimseyle oynayamadığım için mapleri ya siliyom yada tek kişi oynuyom abi ben bu ara tüm maplerimi sildim şimdi 1 korku haritası yapıyom yani ingilizce mapleri bırakıp bennim mapleri oynaya bilirsin sen bana mapi nası atcamı söyle gerisini siz yeniceri game ile oynarsınız kim bilir belki bende sizinle oynarım abi bide benim sürüm 1.2.8.0 lütfen bana cevap yaz.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.