AndroidiOS

Arena Breakout bu yaz Çin’de çıkacak

Tencent Mobile , App Store’da Arena Breakout için bir sayfa açtı . Bununla birlikte, yaklaşık bir çıkış tarihi olan 2022 yazı ortaya çıktı.

Arena Breakout, akıllı telefonlarda türe karşı tavrı kesinlikle değiştirecek bir mobil yağmacı nişancı oyunudur. Oyuncular, genellikle yalnızca sese odaklanarak karmaşık işlemlere girerler. Yani App Store’a göre bu oyunun Çince versiyonu 26 Temmuz’da çıkacak. Geliştiriciler bu bilgiyi doğrulamadı. Bu doğruysa, Android’de de eşzamanlı bir sürüm bekliyoruz; APK’yı ve talimatları alan ilk kişilerden biri olmak için abone olun.

Bir sonraki TCMB’ye gelince, ilk olarak 30 Nisan’da bir silme olacak; skor tabloları, karakter seviyesi ve tamamlanan görevler dışında her şeyi etkileyecektir. 8 Nisan’da başlayan yeni sezon için ek bir set, 30 Mart – 4 Nisan arasında yapılacak. Eski testçilerin yenilerini davet edebileceğine dair bir görüş var . Yeni beta testinde Tencent, yüksek riskli ancak pahalı ve nadir öğeler içeren bir etkinlik ve kart ekleyecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.