Android

Hanasaki Hoverboard, uçan kaykaydaki bir kızı kontrol etmenize olanak veriyor

Hanasaki Hoverboard koşucusu Android’de yayınlandı. Bu, alışılmadık bir olay örgüsüne sahip birinci sınıf bir projedir.

Hanasaki Hoverboard mobil ve birinci sınıf bir koşucu, biraz maliyeti var, sadece 29,99TL. Bunun için oyuncular, “Bölge 0″da yaşayan Hana adında bir kız hakkında bir hikaye alacaklar; daha sonra satabilmek ve bir şekilde siberpunk dünyasında hayatta kalabilmek için bir hurdalıktan fiş topluyor .

Hanasaki Hoverboard’un geliştiricileri, yavrularını şimdiye kadar tamamen Android’de yayınladılar. Fütüristik Japonya şehirlerinin nasıl görüneceğini göstermeye karar verdiler. Bu arada, Hana’nın hayatı, yerel dünya hakkında çok daha fazla şey öğrenmenizi sağlayan haritalı bir çip bulduğunda değişir.

Hanasaki Hoverboard’daki oyun, oyuncuların geçici ölüme yol açabilecek sert ve tehlikeli hareketler yaparken kutular ve fişler topladığı görevlere bölünmüştür. Ve evet, her seviyede sırları toplamanız gerekiyor, bunlar çok iyi gizlenmiş, bu yüzden gözünüz açık olsun.

Hanasaki Hoverboard birinci sınıf bir akıllı telefon oyunu olduğundan çevrimdışı, yani internet bağlantısı olmadan oynanabilir. Ayrıca geliştiriciler, oyuncunun eylemlerini ve davranışlarını izleyen reklamlar, oyun içi satın alımlar ve her türlü programı eklememeye karar verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.