AndroidiOS

Armada: Warship Legends Android’e geri döndü

Armada: Warship Legend , Filipinler’de tekrar Android’de kullanılabilen bir mobil oyundur; iOS için sürüm bilgisi yok. Oyuncular sıra tabanlı savaşlara girecekler, bu nedenle World of Warships’in seviye atlamasını beklemeyin . Öte yandan, bu proje bir patron olarak devasa hayalet buz kırıcıların olduğu harika ara sahneler sunacak . Evet, Armada: Warship Legends’dan gerçekçilik beklememek daha iyi. Ancak güneşli bir gün veya kar fırtınası gibi hava koşulları, savaş sırasındaki başarınızı etkiler.

Armada: Warship Legends’daki savaşların dışında, liman üssünüzü donatmanız, mevcut kaynakları yükseltmek ve yeni gemiler yaratmak için kaynak toplamanız gerekiyor. Yavaş yavaş, oyuncular seviye kazanır ve aynı anda eğitim görevi gören hikaye görevlerinden geçerler. Bu oyunun geliştiricileri, devasa bir PVE kampanyası ve PvP, gemi toplama, bilinmeyen okyanusları keşfetme vb. dahil olmak üzere sonsuz bir mod akışı vaat ediyor.

Genel olarak, Armada: Warship Legends’da zafer için, bir deniz gemisinin yalnızca genel güç seviyesi ve nadirliği değil, aynı zamanda unsuru da önemlidir; Evet bu oyunda taş kağıt makas sistemi var. Maç başlamadan önce, çizgi roman tarzında bir video eki izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.