AndroidiOS

Monsters of Morbach mobil için yeni bir korku oyunudur

Monsters of Morbach, iOS ve Android’de 2 ülkede yayınlandı. Ancak APK olarak indirilmektedir. Oyuncular canavarrdan kaçmak zorunda kalacaklar.

Monsters of Morbach, oyuncunun savunmasız olduğu ve ayrıca bulmacaları çözmesi gereken bir hayatta kalma simülatörüdür. Bütün bunlar büyük bir canavardan kurtulmak için gereklidir. Diğer şeylerin yanı sıra, oyuncular kilitleri açacak, bilgisayarlara girecek ve kasaba halkını kurtaracak.

Monsters of Morbach’ın ilk sürümü artık ABD ve Finlandiya’da App Store ve Google Play Store‘de mevcut. Geliştiriciler, bu mobil oyunun Dead by Daylight ve Amnesia gibi serilerin hayranlarına hitap edeceğini bildiriyor.

Siz ilerledikçe Monsters of Morbach oyuncuları, Morbach dünyasında gerçekleşen olayları ortaya çıkaracak ipuçları bulacaktır.

Monsters of Morbach’ın oynanışı birinci şahısta geçiyor. Oyuncunun bir envanteri vardır ve ayrıca canavarın nerede yürüdüğünü görsel olarak gösterirler. Projenin avantajlarından biri, basit bir resmin o kadar “mobil” görünmemesi nedeniyle iyi gelişmiş konumlar ve konsol özel efektleridir.

Monsters of Morbach’taki oyun, maksimum yıldızları elde etmek için ek görevleri tamamlamanız gereken bölümlere ve görevlere ayrılmıştır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.