AndroidiOS

Assassin’s Creed Jade iOS TestFlight Çıktı

Ubisoft’un merakla beklenen yeni Assassin’s Creed Jade oyunu iOS için TestFlight olarak yayınlandı.

Daha önce sizlere oyunun sızdırılan oynanış videosunu paylaşmıştık.

Assassin’s Creed Project Jade , Ubisoft’un Antik Çin’de geçen yeni bir mobil oyunudur. Bu, sızan oyun videosu İngilizce yerelleştirmeye sahip olduğundan, oyunun tamamen Çinli oyuncular için yaratıldığı anlamına gelmez.

Bize gösterilenlere bakalım. Görünüşe göre Çin Seddi saldırıya uğradı, bu yüzden oyuncuların etrafından dolaşıp işgalcileri yok etmesi gerekiyor. Şimdiye kadar gizlilik ve gizli bir bıçak kullanımını görmedik, bunun yerine suikastçı bıçakları ve ateş özel efektini kullanıyor. Belki bu bir gelişmedir. Yani dövüş sistemi, Assassin’s Creed’in son bölümlerinin şemasına göre yapılmıştır .

Assassin’s Creed Project Jade’in erken bir sürümünü görmemize rağmen, oyun hem karakter modelleri hem de ortamlar açısından zaten konsol düzeyinde grafiklere sahip. Elbette tüm karakterler seslendirilmiyor, ses efektleri özellikle ara sahnelerde eksik.

Sunulan videoda Assassin’s Creed Project Jade’de kontroller tamamen manuel, otomatik savaşlar yok ve bir MMO mekaniği var. Bu, Ubisoft’un yalnızca PvP’ye değil, aynı zamanda görevlerle birlikte hikaye kampanyasına da odaklanacağı anlamına geliyor.

Not: Bilinen bir sorun var ki, oyunun TestFlight linkine sahip olsak bile indirmeye çalıştığımızda cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası ile karşılaşıyoruz. Ancak oyyunu gerçektende indirebilen ve oynayabilenler mevcut. Bunun kanıtı aşağıdaki videodur. Yine de denemenizde fayda var.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.