AndroidiOS

Aster Tatariqus Japonya’da Android ve iOS için ön kayıtlara başladı

Aster Tatariqus, App Store ve Google Play Store’da Japonya üzerinden ön sipariş verilebilir. Android ve iOS için bu yaz çıkacak.

Aster Tatariqus, taktik savaşlara odaklanan mobil bir rol yapma oyunudur. Geliştiriciler popüler bir anime stili eklediler, bu yüzden bu yaz Aster Tatariqus’u piyasaya sürmeyi planlıyorlar. Henüz küresel sürüm hakkında konuşmak için çok erken. Goddess of Victory: NIKKE’nin gelirlerinin gösterdiği gibi, anime gacha en çok Japonya’da popüler.

App Store’a göre mobil oyun Aster Tatariqus’un Japonya çıkışı 26 Temmuz’da gerçekleşecek. Hikayede, Yuvarlak Masa Şövalyeleri, insanların hafızalarını yok eden canavarlarla savaşır. Oyuncular, yerel fantezi dünyasının kaderini belirleyen seçimler yapabilecekler.

Aster Tatariqus’un geliştiricileri, mobil oyun tarihindeki en hacimli hikayeyi vaat ediyor. Muhtemelen, oyuncular birkaç son bekliyor. Camelot çevresinde seyahat edip ve yerleri keşfedip, ayrıca NPC’lerle iletişim kurun. Grafiklerin Genshin seviyesine ulaşmaması tek üzücü .

Aster Tatariqus bir mobil oyun olduğu için savaştaki karakterleri manuel olarak kontrol edin veya savaşı hızlandırın ve otomatik modu açın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.