Eklentiler

Lamborghini Sport Araba MCPE

Minecraft oyununuz için güzel bir araba eklentisi veya modu arayanlardansanız bu tam size göre olabilir. Lamborghini Sesto Elemento, sınırlı sayıda spor otomobil olarak tanıtılan ve satılan bir spor otomobildir. Sonuç olarak, dünyada en fazla 20 tane bulunmakta ve her biri yaklaşık 3 milyon dolar civarında bir fiyat etiketi bulundurmaktadır. Şimdi Minecraft’a ücretsiz olarak sahip olma fırsatınız var. Elbette, gerçek araba ile aynı değil, ama en azından milyonlarca dolara mal olmayacak.

Oluşturan:  Fernancraft277998 ,  Twitter Hesabı

O nasıl çalışır?

 

Arabamız oyundaki Cadı ile değiştirildiğinden dolayı dünyalarınızda onlardan birtane bulma olasılığınız herzaman vardır. Araba bulduğunuzda veya yumurtasını spawn ettiğinizde onu çalıştırmak için bir de anahtara ihtiyacınız olacak. Öyleyse Çubuğa asılı havuç üretin veya envanterinizden birtane çubuğa asılı havuç yerine geçen anahtar alın. Arabaya binin ve anahtar elinizdeyken hareket edin.

Nasıl Kurulur?

 

Kurulum ile ilgili tüm detaylar aşağıdaki inceleme videosunda yer almaktadır. Bu yüzden lütfen videoyu izleyin.

İnceleme Videosu

 

▶ Download/İndir: TIKLA

İlgili Makaleler

12 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.