AndroidiOS

Auroria (Project Star) Android için test sürecinde indirilebilir

Auroria (Project Star olarak da bilinir) Android için test sürümü şimdi indirilebilir. Oyun No Man’s Sky oyununun mobil hali gibi görünmektedir.

Auroria (Project Star), Tencent Mobile‘ın şu anda ABD’de beta testinde olan bir sanal alan MMO’sudur. Tets sürümü yalnızca Android cihazlar içindir.

İçerideki kaynaklarımız, Auroria sunucularının Türkiye saatiyle 11:00’de başladığını belirtiyor. Fragman, oyuncuların uzaylı yaşamıyla tanışacağını ve evcil hayvan edineceğini gösteriyor. Ayrıca özel bir blaster ile cevher ve odun toplayabilirsiniz. Ve boş zamanınızda katlanır sandalyede oturarak balık tutmaya gidebilirsiniz.

Auroria’da içerik burada bitmiyor. Astronotlar, yabancı bir gezegende hayatta kalabilmek için özel hücrelerde ağaç ve yiyecek yetiştireceklerdir. Pekala, daha gelişmiş oyuncular devasa mavi kertenkelelere binebilecekler.

Auroria’da günün sonunda, arkadaşlarınızı davet edebileceğiniz ve onlarla birlikte akıncılara ve düşmanlara karşı savaşabileceğiniz devasa bir yerleşim yeri donatabileceksiniz. Bunun mobil bir No Man’s Sky olduğu ortaya çıktı. Henüz iOS sürümü hakkında bir bilgi yok. App Store’daki ABD sayfası bile eklenmemiş.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.