Android

Pacifix War Iwo Jima:WW2 fps Offline Android Savaş Oyunu

“Pacifix War”, modern savaşta geçen çok oyunculu bir çevrimiçi taktiksel birinci şahıs nişancı oyunudur. Pasifik bölgesinde düşmanla yoğun ve heyecan verici karşılaşmalara girebilir ve takım arkadaşlarınızla birlikte çalışarak düşmanı ateş gücüyle bastırabilir ve onları alt edebilirsiniz.

Avantaj elde etmek için kapsamlı bir cephanelikten sizin için mükemmel yapıyı seçin, araçları konuşlandırın, tankları, topları ve daha fazlasını kullanın.

—–Takım tabanlı çok oyunculu çevrimiçi savaşlar.
İki temel oyun modunda 40 oyuncuya kadar savaş alanına çıkabilirsiniz. Tactical Ops’ta (20’ye karşı 20), kazanmak için en çok düşmanı öldürmenin yollarını bularak hızlı çatışmalarda puan kazanın.

—–Topyekün savaş.
Elinizin altındaki her silahla savaşın. Yere inen bir piyade olarak, tankları ve araçları kullanabilir, topçu kullanabilir ve düşmanı büyük ölçüde öldürebilirsiniz.

—–İstediğiniz şekilde savaşın.
Geniş bir araç, alet, insansız hava aracı, topçu ve hava saldırısı desteği cephaneliği arasından seçim yapın. Sizin için mükemmel teçhizatı seçin ve yapınızı yüzlerce benzersiz silah bileşeni ve görünümle özelleştirin. Araçlarınız, taktik teçhizatınız ve üniformanızın tümü, savaş alanında öne çıkacak şekilde özelleştirilebilir.

—–Gerçek savaş
Gerçek dünya coğrafyası ve inanılmaz ayrıntılarla büyüleyici ortamlarda savaşın.

—–Sürükleyici
Her atış önemlidir. Gelişmiş balistik, tam vücut farkındalığı, araç fiziği ve çok çeşitli özelleştirmeler dahil olmak üzere gerçekçi oyun özelliklerinin keyfini çıkarın. Dövüşten ödün vermeden oyun deneyimini daha sürükleyici hale getirin.

Bir asker olarak oynayın ve sizi gerçek Pasifik Savaşı’nı deneyimlemeye götürün

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.