Avira Phantom VPN Android

Internet üzerinde yaptığınız her şeyi analiz eden yazılımlar tarafından izlendiğiniz bir gerçek; sizi alakalı reklam göstermek isteyenler kadar güvenlik açığınızı arayan kötü niyetli kişiler de takip etmekte. Bunların amacı kişisel verilerinizi toplamak. Avira Phantom VPN internet üzerinde güvenli ve anonim şekilde gezinmenize olanak tanırken, kişisel verilerinizi güvenli şekilde saklar.

Wi-Fi güvenliği

Güvenli olmayan bir ağdan, örneğin herkese açık etkin nokta üzerinden Internete bağlandığınızda kötü niyetli kişiler sizin yaptıklarınızı izleyebilir, arkadaşlarınızla, sosyal ağlarda, çevrimiçi mağazalarda ve bankacılık web sitelerindeki veri alışverişinizi görebilir. Avira Phantom VPN kötü niyetli kişilerin bu tür veri alışverişini görmesini engeller.

Özgür Internet

Ülkelerin, bazen de Internetin sınırları vardır. Bu da bazı haber kanallarına, sosyal medyaya ve video akış web sitelerine belirli bölgelerden ve ülkelerden erişilemeyeceği anlamına gelir. Avira Phantom VPN sınırları aşarak size bu web sitelerine kolaylıkla erişebilme olanağı verir.

Ve en iyi tarafı: Tüm aygıtlarınızda kullanabilirsiniz.

Bu uygulama Avira Prime abonelik hizmeti içine dahil edilmiştir. Daha fazla bilgi edinmek için www.avira.com

▶ Download APK: TIKLA

 

4 comments

  1. HeadyHalilEfe dedi ki:

    Abi 1.3 betası yeniden tanıtırmısın file:///sdcard/360/Minecraft%201.2.13.10.mcworld lütfen

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.