AndroidiOS

Battlefield Mobile için yeni beta test Android’de indirilebilir

Battlefield Mobile, akıllı telefonlar için çok oyunculu bir nişancı oyunudur. Şu ana kadar Electronic Arts, Test için oyun sunucuları hazırlıyor. Sadece Android’de gerçekleştirilecek, iOS’taki sürüm hakkında bir bilgi yok. Filipinler’den ve muhtemelen Güneydoğu Asya’daki bir dizi başka ülkeden oyuncuların doğrudan Google Play’den indirebileceklerini unutmayın.

Battlefield Mobile istemcisini indirdikten sonra, sunucular çöktüğünde ilerlemenizin sıfırlanabileceği konusunda uyarılırsınız. Ayrıca oyunun içinde yaklaşık 1 GB ek veri indirmeniz gerekecek. Geliştiricilerin şık bir menü eklediğini ve oyunun ve grafiklerin alfa testinden çok daha iyi hale geldiğini varsayıyoruz.

Battlefield Mobile’da vurgu PvP savaşlarındadır, bu nedenle bir PvE hikayesi beklemeyin. Arkadaşlarınızla takım kurabilir ve benzersiz bir sınıf seçebilirsiniz. Ayrıca, topyekün savaşa hazırlanmak için ekipmanı ayrıntılı olarak özelleştirebilirsiniz. Battlefield Mobile’ın özelliği, bir merminin veya roketin ulaştığı hemen hemen her şeyi yok etmesidir. Geliştiriciler, yeni özelliklerin kilidini açmak için etkinlikler ve görevler sırasında rekabet vaat ediyor.

[Güncelleme] Battlefield Mobil beta için sınırlı kullanıcı alımı sona erdi. Belki yakında daha fazla yer açılır. Google Play’i atlayarak kurulum dosyasını (APKs) kullanmanızı öneririz.

⚠️ Not: .apks dosyaları normal .apk dosyaları gibi yüklenmez. Bunun için buradaki linkten APKS Installer uygulaması yüklemeniz ve bu uygulama ile kurulumu gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.