Android

Raft Survival: Desert Nomad – Simulator

Desert Nomad – çöl kumu okyanuslarının uçsuz bucaksız genişliklerinde kapana kısılmış yalnız bir kurtulan olarak oynadığınız yeni en iyi ücretsiz çevrimiçi hayatta kalma oyunlarından biridir ve sadece havada yüzen bir sal üzerinde hayatta kalmaya çalışmak için geriye kalan tek hedefiniz.

Yetersiz beslenme ve susuzluktan ölmemek ve her an sizi bitirmeye hazır çöl canavarlarının pençelerinde ölümle karşılaşmamak için her şeyi yapın. Çölün uçsuz bucaksız topraklarını dolaşın, sağlık, açlık ve susuzluk göstergelerini izleyin ve diğer kurtulanları arayın.
Bu hayatta kalma oyunu simülatörüdür – büyük bir hava sal kalesi inşa edebilir, binaları geliştirmek için faydalı kaynaklar toplayabilir ve kendinizi davetsiz misafirlerden korumak için çeşitli zırh ve silahlar üretebilirsiniz.

Desert Nomad’da hayatta kalma oyunu kuralları:

• Yapın ve inşa edin;
• Kaynakları toplayın ve üretin;
• Çok çeşitli silahlar ve zırhlar yapın;
• Tehlikeli canavarlara karşı savaşın;
• Farklı konumlara sahip devasa bir dünyayı keşfedin.

~~~ Yeni bölgeleri keşfedin ~~~
Bu dünyada hayatta kalan tek kişi sensin, yani sal üzerinde havada bir yolculuğa çıkarken yeni ilginç yerleri keşfetme fırsatına sahip olacaksın, açık dünya seni bekliyor. Hayatta kalma stratejinizi yapın. En ufak bir ayrıntıyı kaçırmayın, çünkü yeni bölgelerde salın gelişimi için benzersiz kaynaklar bulabilir, yeni hayvan ve canavar türleri ile tanışabilir, temalı görevleri tamamlayabilir ve değerli ödüller kazanabilirsiniz.

~~~ Kaynak Toplama ve Üretim İstasyonları ~~~
Başarılı bir sal gelişimi için güvenli bölgenizi oluşturmanız ve faydalı kaynakları stoklamanız gerekir. Ücretsiz hayatta kalma oyununda hayatta kalmak için, su ve yiyecek çıkarmak için makineler ve ayrıca salı geliştirmek için giysi ve malzeme yapmak için cihazlar inşa edebilirsiniz, o zaman Vahşi Batı’da kaybolmaktan korkmazsınız. Mümkün olduğu kadar çok malzeme ve kaynak toplayın, aksi takdirde güneşi gördüğünüz son gününüz olacak.

~~~ Sıcak Hava Balonu Seyahati ~~~
Dev bir balon şeklinde sunulan oyun salının yeni ve geliştirilmiş bir modelinde seyahat edin. Birinci katı inşa edin, gerekli istasyonları ve ekipmanları kurun, salı, saldırgan düşmanların saldırılarına karşı savunmak için çitler ve metal duvarlarla güçlendirin.

~~~ Macera görevlerini tamamlayın ve hikayeyi gözden geçirin ~~~
Desert Nomad dünyasında oynanışı çeşitlendirmek için, görevler ve macera görevleriyle heyecan verici bir hikayenin geçişini ekledik. Salınızı hızlandırmak ve hayatta kalma ekipmanı geliştirme ile mücadele etmek için çeşitli görevleri tamamlayın ve güzel bonuslar kazanın.

~~~ Çölün canavarlarıyla savaşın ~~~
Her şey kıyamet gibi görünüyor. Canavarlar, zombiler gibi koşar, canlı bir şey koklar. Hava salınızı size ziyafet çekmeye can atan çeşitli yaratıkların istilasından ve saldırılarından koruyun. Salın yapısını güçlendirerek ve altın kumların mutantlarıyla yüz yüze yüzleşerek hayatta kalmaya çalışın. Hem yerde hem de yeraltında yaşayan tehlikeli canavarlarla çevrili sonsuz çöl konumlarının ortasında bir sal üzerinde hayatta kalmak için savaşın.

~~~ Yüksek kaliteli 3D grafikler ~~~
Çarpıcı 3D grafiklerde bir hayatta kalma oyununun tadını çıkarın. Oyunun çöl, hayvan ve bitki dünyaları HD kalitesinde yapılmış olup, giyim, zırh ve eşya unsurları oldukça detaylıdır. Kıyametten sonra ne pahasına olursa olsun çölün ortasında bir hava salında hayatta kalacaksınız!

~~~ Tüm cihazları destekler ~~~
Desert Nomad kesinlikle herhangi bir cihazda desteklenir. Oyun iyi optimize edilmiş ve en zayıf cihazlarda bile oynayabilirsiniz.

Yeni eşyalar, mekanlar ve hikayeler içeren yeni çölde hayatta kalma macera oyunumuzla sizi memnun etmeye hazırız. Desert Nomad hayatta kalma ücretsiz simülatörünü şimdi indirin ve heyecan verici hava salı kurtarma atmosferine dalın. Arkadaşlarınızla çevrim içi ve çevrim dışı olarak oyunda bu korkuyu aşmaya çalışın ve çölde hayatta kalma günlerinin sayısı için kendi rekorlarınızı kırın. Kaderin senin elinde!

Video İnceleme

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (Yakında)

APK İndirmek İsteyenler İçin

Download APK

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.