AndroidiOS

Beat Arena, Guitar Hero ve sıra tabanlı RPG’yi birleştiriyor

Beat Arena, iOS ve Android’de kullanılabilir. İçinde, darbeleri ritme girmesi gereken sıra dışı bir savaşçı rolünü oynayacaksınız.

Beat Arena, ücretsiz Unity varlıkları düzeyinde dikey oyun ve grafikler sunan akıllı telefonlar için alışılmadık bir projedir. Ancak savaşçınız ilk savaşa girer girmez, geliştiricilerin sıkıcı ve sıkıcı sıra tabanlı RPG türünü sulandırmaya karar verdiğini fark ediyorsunuz. Gerçek şu ki, sümüklü böcek ve diğer fantastik canavarlarla savaş sırasında, tıpkı Guitar Hero’da olduğu gibi müziğin ritmine göre üç şeritte tıklamanız gerekiyor . Bu, yalnızca daha fazla hasar vermekle kalmaz, aynı zamanda engellemeye de yardımcı olur. Sağlığı 0’a düşen kişi kazanır.

Beat Arena’nın zorluğu kademeli olarak artar, ayrıca yeni ekipman alır ve yükseltirsiniz. Yerel dünyayı keşfedemezsiniz, bu yüzden geriye kalan tek şey yerel NPC’lerden görevler almak ve 8 dakikalık oyundan sonra sıkıcı hale gelen aynı pistte savaşmak . Tek iyi haber, geliştiricilerin zaten PvP biçiminde çok oyunculu eklemiş olmalarıdır (en azından açıklamada bu belirtilmiştir).

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.