AndroidiOS

Netease Games’den Cyberpunk benzeri mobil oyun TheSeus

Karanlık gece, ıslak sokaklar, yanıp sönen neon ışıklar… Kayıp, kaotik ve tehlikeli dolu bir şehirde, ödül avcıları her türlü “sorunu” çözüyor: ateş gücü imhası, izleme ve gözetleme, hedef avlama, hackleme ve çalma, tehlikeli işlemler… Ödül için, hepsi savaşta sertleşmiştir ve her görevi kabul edebilirler.

Dönüşüm yoluyla, daha fazla güç karşılığında savaş protezleri giyerler. Bilinçli bağlantılar, çip implantlar ve mekanik protezler vb., insan ve elektronik makinelerin birleşimi bu şehirde nadir değildir.Kaynakları kapmak ve büyük sermaye şirketlerine karşı savaşmak için çelik ormanına girdiler. Yalnız olabilirler ve büyük sorumluluklar taşıyabilirler; uzun kollu ve iyi dans edebilirler, karanlık sırlar barındırabilirler. Daha fazla insan kendi avcı ofisini kurmayı, benzersiz becerilere sahip ortakları işe almayı ve yeterince önemli olana kadar şehirde büyümeye ve gelişmeye devam etmeyi seçiyor.Ödül avcıları, günah ve kefaretin bir arada var olduğu siber-kaotik bir dünyada dolaşarak refah ve yıkıma tanık olurlar.Ve sen onlardan birisin.

Siber Sorunlu Dünya: Çelik Orman, Neon Şeritler, Siber Estetiğin Keyfini Çıkarın

Kişilik rolleri: güç merkezleri arasında kurumsal kodaman, sokak korsanı

Ofis yönetimi: seçkinleri toplayın, gücü artırın ve şehrin tepesinde durun

Protez ekipmanı: En güçlü savaş gücüyle birleştirilmiş devasa protezler, serbest montaj

Netease Games tarafından henüz resmi bir duyuru ve çıkış tarihi gelmedi. Daha fazla detay geldiğinde sizlerle paylaşıyor olacağız. Takipte kalın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.