AndroidiOS

Bilgisayar oyunu Stardust League yakında Android’de boy gösterecek

Stardust League, Android ve PC’de yayınlanacak. Oyuncular, dövüşçülerini birbirleriyle savaşlarda pompalamak zorunda kalacaklar.

Stardust League, küçük bir arenada savaşan anime karakterleri hakkında akıllı telefonlar ve PC için bir oyundur . Arsaya göre, 5 grup, savaşmaya başladıkları yeni bir boyut keşfedene kadar uzayı keşfetti. Toplamda, geliştiriciler 12 benzersiz karakter ve 1v1 formatında veya ikili olarak dövüşler vaat ediyor.

Stardust League alfa testinden geçiyor ve davet alan PC oyuncuları buna katılabilir. Bu arada, İngilizce biliyorsanız ve yarışmalara katılmayı seviyorsanız , resmi Discord kanalında alfa testine erişim kazanabilirsiniz .

Stardust League’de savaşlar gerçek zamanlı olarak gerçekleşir ve tıpkı dövüş oyunlarında veya slasher oyunlarında olduğu gibi uzun kombolar yapmak mümkündür . Bu arada karakterler, aktif yeteneklerini etkileyen unsurlara bölünmüştür. Oyunun artılarından bahsedersek, bu, “ağ kodunun geri alınması” nedeniyle düşük gecikme süresidir. Stardust League, Android ve PC’de yayınlanacak. Kesin bir çıkış tarihi yok, bu nedenle resmi web sitesindeki bilgileri takip edeceğiz .

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.