Android

God Of War Ragnarök Mobile fan yapımı

God of War Ragnarok Mobile Ragnarok, 2018’den itibaren God of War’ın uzun zamandır beklenen yan ürünüdür ve 2022’de PS5 ve PS4’e gelecektir.

Serinin İskandinav hikayesinin son bölümü olan God of War: Ragnarok, God of War’daki olaylardan birkaç yıl sonra geliyor.
2018., Ragnarok ( kıyamet) olayları ortaya çıkarken Kratos ve (şimdi bir genç) Atreus’un direniş için savaştığı.

Oyunun Eylül 2020’de piyasaya sürülmesinden bu yana, bir sonraki God of War oyunu hakkında bilgi almak için çok çalışıyoruz ve Eylül 2021’de yayınlanan bir fragman bize devam eden oyun içi etkileşim ve sinematik hakkında harika bir fikir verdi. Çok önemli olan bu teslim tarihine (2021’den geri çekildi) ilişkin yeni bir bakış açısı da dahil olmak üzere kısa süre içinde daha fazla ayrıntıya sahip olmayı umuyoruz.

God of War: Ragnarok 2022 Android Oyun APK

Mobilİndir

“Son oyun, baba ve oğul arasında muazzam düzeyde bir güven ve anlayışı bir araya getirmiş olsa da, özellikle Atreus’un dev mirasının açığa çıkmasından sonra, çalışma ilişkileri hala çok karmaşık. ve Kratos’un az önce gördüğü gizli tahmin.

Ragnarok’ta Atreus, Sony’ye göre “çılgınca meraklı”. “Çoğu genç insan gibi, yapması gereken ilk şey kim olduğunu anlamak. Bu durum için kim olabileceğini anlamanız gerekir. Loki’nin yaklaşmakta olan savaştaki rolünün gizemi, Atreus’un vazgeçemeyeceği bir şeydir. Ailesini koruması gerekir, ancak Atreus da savaş Dokuz Diyar’ı yutarken boş boş durmak istemez.

Kratos’a gelince Sony, Atreus’u “tanrısal varlıklarla savaşından kazandığı korkunç resimlerden” kurtarmaya kararlı olduğunu söylüyor.

God of War: Ragnarok 2022 Android Oyun APK Mobilİndir

Oyunun hesabının bir satırında “En önemli şey olan oğlunu koruması gerekiyor ve Baldur’la yüzleşmesi, Aesir’le ek tuzakların en büyük talihsizliğinin gelmekte olduğu inancını oluşturdu” diyor. “Kratos ve
Atreus birlikte hangi yolu seçeceklerine karar vermeli. Hangisini seçerlerse seçsinler, Ragnarök yaklaşırken Dokuz Diyar’da yaşayan çok sayıda insanın kaderini belirleyecek.”

God of War: Ragnarok 2022 Android Oyun APK Mobil İndir

5 basit adımda oyun nasıl kurulur?

1. Kurulumu tamamlamak için “Oyunu İndir” düğmesine tıklayın.
2. God of War: Ragnarok yükleyicisini indirin (NOT: Bu kurulum devam ettirilebilir indirmeleri destekler).
3. Oyun yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve yüklenmesini istediğiniz dizini seçin.
4. Oyunu dizüstü bilgisayarınızda belirtilen dizine indirmesine izin verin.
5. Lütfen oyunu çalıştırın ve tam oyunların keyfini çıkarın.

Download Android (APK)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.