AndroidiOS

Blade of God II: Orisols Android’de mevcut

Blade of God II: Orisols, Android için 2 ülkede indirilebilir. Sunucular zaten çalışıyor.

Blade of God II: Orisols, kesinlikle Dark Souls hayranlarına hitap edecek bir üçüncü şahıs hardcore aksiyon oyunudur. Geliştiriciler manuel kontrolü tanıttı ve MMO öğelerine odaklanmadı . Bunun yerine, oyuncu bir mobil macera yaşar.

Blade of God II: Orisols’da genellikle patronlarla savaşmanız, hareketlerini hatırlamanız ve birçok kez ölmeniz gerekecek. Blade of God II: Orisols’un geliştiricileri TapTap’ta sunucuların 22 Aralık’ta başlamasının planlandığını yazmış olsalar da, bu projeyi Android’de şu ülkelerde – Malezya ve Singapur’da zaten oynayabilirsiniz.

Blade of God II: Orisols 12 sınıf, 3 rol ve 100’den fazla farklı beceri içerir. Oyuncular, farklı canavar türlerini yenmeye yardımcı olmak için hafif ve ağır silah türleri arasında geçiş yapabilecek. Ayrıca kartların ve üzerlerindeki tuzakların rastgele dağıtılmasından da bahsetmeye değer. Ve evet, bazı sandıklar aslında yem olabilir. Bir başka iyi şey de Blade of God II: Orisols’un kooperatif patron baskınlarını desteklemesidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.