Ultimate Truck Simulator

2020’nin en iyi kamyon sürüş simülatörü oyunu, en gerçekçi sürüş fiziği, sınırsız özelleştirme, devasa açık dünya, bağımlılık yaratan oyun ve sonsuz eğlence ile birlikte geliyor!

★ KAMYON SÜRÜŞ FİZİĞİ

Ultimate Truck Simulator, gelişmiş araba sürüş fiziği motoru ile mobil cihazlarda en iyi araba sürüş simülatörünü oluşturmak için gerçekçilik ve eğlenceli sürüş fiziğini birleştirir. En iyi kamyon sürüş simülatörü, en iyi sürüş fiziği ile birlikte gelir! Euro kamyondan arazi canavar kamyonlarına kadar her tür aracın kendi fiziği var!

★ SINIRSIZ ÖZELLEŞTİRME

Kendi kamyonunuzu yaratın ve tarzınızı herkese gösterin! Sayısız vinilden araba parçalarına kadar, bu oyunla kendi hayalinizdeki arabayı yaratabilirsiniz. Hayal gücü tek sınırınız! Aşırı kamyon özelleştirmesi sizi bekliyor!

★ AÇIK DÜNYA HARİTASI

Devasa açık dünya haritası, aşırı araba kullanma becerilerinizi test etmek ve en iyi oyun deneyimini sağlamak için yaratıcı bir şekilde tasarlanmıştır. Şehirlerden çöllere, Ultimate Truck Simulator, son derece ayrıntılı bir ortama sahip en büyük açık dünya haritasıyla birlikte gelir. Ekstrem kamyonunuzla sonsuz offroad alanında sürün ve mobil cihazda en gerçekçi kamyon sürüş deneyimini yaşayın.

★ EN İYİ SES ETKİLERİ

Oyuncuya en güçlü hissi vermek için tüm sesler gerçek kamyonlardan kaydedilir. Gerçek yarış arabası sesinden yanan kamyon motorlarına kadar her kamyonun gerçek yarış kamyonlarından kaydedilmiş kendi özel sesi vardır!

★ EN İYİ GRAFİKLER

Gelişmiş grafik motorunun yardımıyla Ultimate Simulator artık mobil cihazlarda şimdiye kadarki en gerçekçi grafikleri ve en derin 3D’yi sunuyor. Aşırı kamyonlarınızı gerçeklerden ayırmakta zorlanacaksınız!

★ ÜLKESİZ KAMYONLAR

Yarış kamyonları, arazi araçları, roket kamyonları … En sevdiğiniz aracı seçin ve dev bir açık dünya haritasında yapmak istediğinizi yapın!

Ultimate Truck Simulator, önerilerinizle düzenli olarak güncellenecektir. Geri bildiriminizle birlikte bir inceleme bırakmayı unutmayın.

2020’nin en iyi kamyon oyununu hemen indirin!

Download/İndir (Google Play Store)

Download/İndir iOS (Yakında)

1 yorum

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.