AndroidiOS

Project 56 Netease’in yeni RPG açık dünya oyunu test sürecine giriyor

Yayıncı NetEease, Android’de Project 56’nın beta testini yapacak. 2-6 Eylül tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecektir.

Project 56, kıyamet sonrası bir ortamda geçen bir açık dünya RPG’sidir . American Google Play’de istemci tarafından indirilen bir sayfa belirdi. Oyunu yükledikten sonra beta testinin tamamen Android üzerinde gerçekleştirileceğini belirten bir bildirim çıkıyor ve bunun için Snapdragon 855’e sahip bir akıllı telefona sahip olmanız gerekiyor.

 

NetEase Games, sunucular kapatıldığında tüm verilerin ve ilerlemenin silineceğini belirtir. Elbette, test kullanıcılarının herhangi bir biçimde içerik paylaşmamaları teşvik edilir. İlginç bir detay – Project 56 sunucularından birinin adı “Vault 56”, yani Fallout gibi bir barınak . Bu muhtemelen Çinli şirketin yayıncı Bethesda’ya verdiği yanıttır.

Konuya göre, Proje 56’daki oyuncuların görevi, Kasayı terk etmek ve Yaratılışın Çekirdeği olarak adlandırılan efsanevi anahtarı aramaktır. Bu, dünyayı kurtarmaya yardımcı olacaktır. Bu arada, oyun sunucuları 2 Eylül’de Türkiye saatiyle 17:00’de açılıyor.

[appbox googleplay com.netease.blsmg119na&gl=us]

Download Android APK (Telegram)

Download Android APK (Apkcombo)

Download Android (Google Play Store – Amerika)

Download iOS (bilinmiyor)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.