AndroidiOS

Bus Simulator City Ride Android ve iOS için çıktı

Şoför koltuğuna otur ve bu ünlü markaların resmi lisanslı otobüsleriyle insanları canlı bir şehirde taşı: Alexander Dennis, Blue Bird, BYD, IVECO BUS, MAN, Mercedes-Benz, Scania, Setra, Volvo, veya Vicinity Motor Corp. Rotaları sür ve hikâye görevlerini tamamlayarak yeni otobüsler, bölgeler ve rotalar aç. Kariyerinin basamaklarını tırman ve şehrinde bir toplu taşıma ağı kur.

SENİN OTOBÜSÜN. SENİN ŞEHRİN. SENİN ELLERİNDE.

DÜNYACA ÜNLÜ MARKALARDAN 10 OTOBÜS

Orijinal lisanslı otobüsler seni bekliyor! Elektrikli otobüslerden körüklü veya iki katlı otobüslere, 10 dünyaca ünlü üreticinin 10 otobüsünü sür. Mercedes-Benz, Volvo, IVECO BUS ve BYD gibi markaların çeşitli otobüslerini kullan. Detaylı kokpitler sayesinde şoför koltuğuna oturabilir ve KENDİ OTOBÜSÜNÜ sürerken gerçek otobüs sürüş hissini yakalayabilirsin.

CANLI BİR ŞEHİRDE İNSANLARI TAŞI

Oyunun son derece detaylı ve oldukça canlı haritasını keşfet! “”Havensburg”” şehri, kuzey Avrupa şehirlerinden ilham alınarak tasarlanmıştır; deniz ambar bölgesiyle, limanıyla, şehriyle ve kırsal alanlarıyla göz alıcı binalar ve araziler sunar.
Böylesine yaşam dolu bir şehirde insanlar gezmek ve tarihi bölgede arkadaşlarıyla bir kahve içmek veya aileleriyle limanı gezmek istiyorlar. Hikâyelerini seninle paylaşan insanlarla otobüsünü sürerken asla sıkılmayacaksın. Artık KENDİ ŞEHRİNDE insanların bağlanmasını sağlamak, senin görevin.

KENDİ TAŞIMA ŞİRKETİNİ YÖNET

Şoförlük yeteneklerini kanıtla: En yükseğe çık ve başarılı bir otobüs taşıma şirketi kur. Hikâyede ilerlerken yeni otobüsler, bölgeler ve rotalar açabilirsin. Rotaları sür, kredi kazan, daha çok otobüs aç ve rotalarına daha da fazla otobüs atayarak daha büyük bir taşıma ağı kur. Şirketinin başarısı, SENİN ELLERİNDE!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.