AndroidiOS

Superpower Squad

Gerçek zamanlı ve hızlı tempolu çok oyunculu battle royale! Oynamak için kazan oyunu.

Güçlü bir saldırı ve operasyon duygusu olan harita, fiziksel yıkımı ve çeşitli taktiksel kullanım yöntemlerini destekler.

Yarışmaya katılmak için benzersiz dövüş becerilerine ve yeteneklerine sahip kahramanları seçin, üstün dövüş becerileri ve oyundaki taktiklerin makul kullanımı sizi en son güldürecek!

Şimdi en sevdiğiniz silahı alın ve bu heyecan verici ve bağımlılık yapan destansı oyuna katılın!

Oyun kuş bakışı kullanır, ancak bu, bölgedeki tüm risk faktörlerini görebileceğiniz anlamına gelmez. Yine de etrafınızdaki duvarların, çimenlerin ve gölgelerin arkasına saklanan düşmanların saldırısına karşı dikkatli olmalısınız. Öte yandan, ortamdaki sığınağı pusuya düşürmek için de kullanabilirsiniz, bu çok ilginç olacak! Alev makineleri gibi tüm çevresel faktörler de yok edilebilir, bu sığınakları yok etmek için ot yakabilir, düşmanı bulabilir ve onları alabilir!

Lütfen bu ayarların mutlak olmadığını ve yağmur yağdığında çimenleri yakmanız durumunda hiçbir etkisi olmayacağını unutmayın! Ücretsiz ama makul! Bunu ilginç bulacaksınız, ancak kazanmak kolay değil.

Oyuncuların farklı tercihlerini karşılamak için çeşitli rekabet modları:

Normal PVP battle royale – klasik battle royale modu. 11 oyuncuyla birlikte izole bir ülkeye sürgün edildi. Kendinizi güçlendirmek için enerji arayın ve kazanmak için diğer tüm oyuncuları yenmek için stratejiler kullanın.

Mücevher savaşı – bu modda, 5 kişilik bir grup oluşturun ve diğerleriyle savaşın , Belirtilen süre içinde hangi takım daha fazla Mücevher alırsa kazanır!

Gelecekte, Superpower Squad-The One’ı Battle Royale Mobil Oyunlarının en iyisi yapmak için daha ilginç modlar başlatacağız. Lütfen şimdi indirin ve bize destek olun. Kesinlikle boş zamanınızı son derece heyecan verici ve ilginç hale getirin!

Oyun özellikleri.

Gerçek zamanlı ve hızlı çok oyunculu Battle Royale Mobil Oyunlar, heyecan verici ve ilginç hayatta kalma mücadelesi.

Yüksek derecede serbestlik, tüm çevresel faktörler yok edilebilir.

Dünyanın her yerinden oyuncularla bir düello için yarışan dünyanın birçok bölgesinde lansman yapın.

Çeşitli oyun modları tüm oyuncuların ihtiyaçlarını karşılar.

Eşsiz becerilere sahip 50’den fazla kahraman karakter, toplaman ve geliştirmen için seni bekliyor.

Benzersiz çalışma görüntüleme sistemi, alışkanlığa göre yatay veya dikey çalışma değiştirilebilir.

[appbox googleplay com.skythunder.superpowersquad]

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.