Call of Duty Mobile Ön Kayıt

“Activision’ın merakla beklenen Call of Duty®: Mobile oyununda dünyanın en iyisi olmaya çalışırken klasikleşmiş çok oyunculu haritalarda ve hayranların favorisi olan modlarda savaşın!

KLASİKLEŞMİŞ CALL OF DUTY OYUN MODLARINI OYNAYIN

Call of Duty®: Mobile’ın temeli, adrenalin dolu kafa kafaya çok oyuncu moduna dayanmaktadır. Call of Duty®: Mobile’da Call of Duty®: Black Ops ve orijinal Modern Warfare® serisinin de aralarında bulunduğu Call of Duty® ürünlerinden klasik haritaların ve modların bir kısmını oynayacaksınız. Çok oyuncu modu, daha sadece başlangıç. Önümüzdeki aylarda, benzersiz bir Call of Duty® Battle Royale deneyimi dahil ek oyun modlarına dair güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin.

BENZERSİZ EKİPMANINIZI ÖZELLEŞTİRİN

Call of Duty®: Mobile oynarken Call of Duty® evreninden kazanabileceğiniz klasikleşmiş karakterler, silahlar, kıyafetler, skor serileri ve ekipman parçalarını kullanarak donanımınızı özelleştirebileceksiniz.

REKABETÇİ DERECELİ OYUN VE KLANLAR

Yeteneklerinizi kullanarak rekabetçi Dereceli Modda zirveye tırmanın ya da arkadaşlarınızla oynarken Klanınızla oyun içi ödüller kazanın.

MOBİL İÇİN GELİŞTİRİLDİ VE OPTİMİZE EDİLDİ

En iyi tarafı ne mi? Call of Duty: Mobile’ı oynamak tamamen ücretsiz! Call of Duty® birinci şahıs nişancı oyunu deneyimi, üstün grafiklerle ve oyun hayranlarının çok sevdiği oyun tarzıyla birlikte mobile geliyor. En iyilerle mücadele etmek için yeterince iyi misin? Call of Duty®: Mobile’ı hemen indir!”

NOT: Call of Duty®: Mobile, şu anda seçilmiş ülkelerde erken Alfa aşamasında ve hataları düzeltip oyuncular için ekstra içerikler ekleyerek oyun deneyimini geliştirmek üzere çalışmaya devam ediyoruz.
Oyun deneyiminiz sırasındaki, oyunu geliştirmemize yardım edecek geri bildirimlerinizi memnuniyetle bekliyoruz. Geri bildirim vermek için oyun içinde şu seçenekleri takip edin: > Ayarlar > Geri Bildirim > Bize Ulaşın.
Güncellemelerden haberdar olmak için abone olun! —> profile.callofduty.com/cod/registerMobileGame

“Bu oyunu oynamak için internet bağlantısı gerekir.

Bu uygulamada arkadaşlarınızla bağlantı kurup oynamanızı sağlayan sosyal özellikler olduğunu ve oyunda heyecan verici etkinlikler veya yeni içerikler olduğunda size haber vermek için bildirim gönderileceğini lütfen unutmayın. Bu özellikleri kullanıp kullanmayacağınızı seçebilirsiniz.

Activision, uygulama özelliklerinin veya oyunun kullanılabilirliği konusunda hiçbir garanti vermez ve haber vermeksizin hizmetleri değiştirebilir veya durdurabilir.

Video

Ön Kayıt Linkleri

Google Play Store

Web Site

Not: Kapalı Beta Test sürümünü oynamak isterseniz aşağıdaki linkte hazırladığım yazımızı inceleyebilirsiniz.

Call of Duty Mobile Test Sürümü Oyna

One comment

  1. Fgnurehmed dedi ki:

    En sevdiyim oyun be teşekurler ersin abi

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.