Call Of Duty Warzone Mobile Google Play Store ön kayıtlar başladı

Activision tarafondan geliştirilen ve yakın zaman içerisinde Androide ve iOS platformlarında yayınlanacak olan Call Of Duty Warzone Mobile oyunu Google Play Store üzerinden ön kayıtlar almaya başladı.

Türkçe dil seçeneğine de sahip olacak olan Call Of Duty Warzone mobile oyununun tam çıkış tarihi bilinmese de, ön kayıtlar maalesef şuan için Türkiye bölgesinde yer almamakta. Ancak VPN kullanarak Avusturalya veya Brezilya bölgelerine bağlanabilir ve o şekilde ön kayıtlarınızı yaptırabilirsiniz.

“Call of Duty®: Warzone™ Mobile, en yüksek kaliteli Battle Royale mobil oyun deneyimi ile Call of Duty® serisinin yeni çağında giriş yapıyor. Call of Duty: Warzone’daki silah çatışmaları, hareket kabiliyeti ve araçlar ile gözler önüne serilen muhteşem kapışmaları; operatörler, silahlar ve haritalar ile özgün içerikleri ve mobil maçlarında 120’ye varan gerçek oyuncu sayısıyla Call of Duty: Warzone Mobile, mobil cihazlardaki Battle Royale deneyimini baştan sona değiştirecek. Mobil cihaz ekranlarında yaşanabilecek en iyi deneyimi sunmak üzere tasarlanan Call of Duty: Warzone Mobile mobil cihazlara özel etkinlikler, oyun listeleri ve içeriklerin yanı sıra hem tecrübeli hem tecrübesiz oyuncuları destekleyecek ayrıntılı kontrol özelleştirmeleri ile geliyor.

HEMEN ÖN KAYIT YAP
15 milyon ön kayıt sayısına ulaşıldığında M4 – Baş İblis ve X12 – Cehennem Prensi taslaklarını alacaksın. Bu muhteşem taslak ile tam otomatik M4 saldırı tüfeğini sonuna kadar kullan! Yeraltı dünyasından gelen teçhizatını Cehennem Prensi kamuflajı ile donatılmış yarı otomatik X12 tabanca ile tamamla, oyuncu kimliğini Karanlık Tanıdık Amblem’i ile kişiselleştir ve silahlarını Düşman Ateşi Vinili ile özelleştir! Bunun yanı sıra 25 milyon ön kayıt sayısına ulaşılırsa gizemli bir ödülün kilidi açılacak! Hemen ön kayıt yaptır ve dünya çapında tüm ön kayıt hedeflerine ulaşılırsa sunulacak tüm ödülleri kuşan!

CALL OF DUTY: WARZONE TELEFONUNDA
Call of Duty Warzone Mobile birinci sınıf grafikler ve rahat kontroller ile özgün Call of Duty oynanışını sunuyor. Mobil oyuncular için tasarlanan Call of Duty: Warzone Mobile’da hareket, nişan alma ve silah kullanımından fizik motoru, animasyonlar ve seslere kadar her şey oyuncuların bir Call of Duty oyunundan beklediği şekilde üstün hassasiyet, özgünlük ve performans sağlayacak şekilde optimize edildi. Akıcı çatışma mekanikleri ve hareket kabiliyeti ile her kapışmaya hazır olacaksın.

Düzenleme: Warzone Mobile Türkiye ön kayıtları açılmıştır. VPN gerekmez.

3

2003 yılından beri N-GAGE cep telefonu ile başlayan mobil oyunculuk dünyasında var olmaya ve bu konudaki tecrübelerimi sizlere aktarmaya devam ediyorum.

2 comments

  1. Adem dedi ki:

    Çok iyi

  2. Olcay dedi ki:

    Oynayış vidyolarına bakınca iyi iş cikarilmis gibi duruyor beta teste bende denemek isterim

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.