AndroidiOS

CarX Street Android için Tüm Dünyada yayınlandı iOS için de indirilebilir

CarX Street açık dünya mobil yarış oyunu iOS2dan sonra Android için de bütün dünyada çıkışını yaptı.

CarX Street henüz Android için çok yeni çıkmış durumda ve birçok cihaz için üzücü sonuçlarla karşılaşma durumları olabilir. Çünkü oyunun hala bütün Android cihazlara optimize edilmediği ve Google Play Store üzerinden cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası uyarısı verildiği gözlemlenmektedir.

Tabi oyun henüz global olarak tüm dünyada çok yeni çıkış yaptı. İlerde bu durumun düzelme ihtimali de var. Geliştirici oyuna optimize yaptıkça destekleyen cihaz seçenekleri ve sayıları da artacaktır. Ancak bunun nekadar süreceğini kestirmek ve söylemek mümkün değil.

Aşağıda CarX Street oyununun Samsung Galaxy Tab S8 Ultra tableti üzerinden oynanmış bir videosu yer almaktadır.

Oyunu Google Play Store üzerinden herhangi bir VPN uygulamasına gerek kalmadan aşağıdaki linkten hem Android, hem de iOS için indirebilirsiniz.

Download CarX Street Android, iOS

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.