AndroidiOS

Justice Online Mobile iOS için çıktı Android APK İndir

Justice Online Mobile, Çin App Store’da MMO oyunları arasında şimdiden 1. sıraya yerleşti. Sunucuların 30 Haziran’da açılması beklenmektedir.

MMORPG Justice Online Mobile piyasaya sürülmeye neredeyse hazır. Yayıncı NetEase Games, Çin’de iOS ve Android’de istemci ön yüklemesini açtı. Ve Orta Krallık’ta Google Play olmadığı için, Çin pazarlarında veya çevresinde indirmeniz gerekir .

Justice Online Mobil sunucuları 30 Haziran yarın yerel saatle 10:30’da açılacaktır. Saat Pekin ise, Moskova saatiyle 05:30’da sunuculara girmek mümkün olacaktır. Oyuncular giriş yapıp önceden bir karakter oluşturabilirken.

Justice Online Mobile’ın konsol grafiklerine ve açık bir dünyaya sahip olduğunu, dolayısıyla tüm verileri indirdikten sonra istemcinin ağırlığının 9,1 GB olacağını unutmayın.

Justice Online Mobile’ın geliştiricileri, oyuncuların farklı sınıfları tek bir karakterde birleştirebileceklerini vaat ediyor:

  • Tank bir şifacı olabilir;
  • Şifacılar hasar verebilir.

Oyunda ayrıca benzersiz NPC durumları oluşturmak için AI kullanan ilk MMO’lardan biridir.

Oyuna için Giriş Talimatları

1- Telefon numarasını girin;

Justice Online Mobile

2- Çince verileri girin (isim + kimlik).

Justice Online Mobile

Not: Gerçek Çin vatandaşlarının oyun girişi için isim ve kimlik numaralarına ihtiyaçları olacak. Buradaki linke tıklayarak, telegram sayfamızdan Çin isim ve kimlik numarası örneklerini kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.