AndroidiOSMobil Oyunlar

CarX Street’in yaratıcıları bir Android testi için başvuruları kabul ediyor

Potansiyel CarX Street test kullanıcıları 18 yaşında veya daha büyük olmalıdır. Katılmak için başvuru yapmanız gerekmektedir.

CarX Street, gelişmiş bir araba ayarlama sistemine sahip bir açık dünya yarış simülatörüdür. Şimdiye kadar, iOS’ta aşağı yukarı kararlı bir sürüm mevcutken, Android’de harici testlere katılmak için başvurabilirsiniz.

CarX Street testi için yer sayısının sınırlı olduğu, ayrıca geliştiricilerin CarX Technologies projelerinden tam ad, VK sayfasının adresi, vatandaşlık ve fanatizm istediği belirtiliyor. Test kullanıcıları, NDA olarak da bilinen bir gizlilik sözleşmesi imzalamak zorunda kalacaklar. Ayrıca 18 yaşında veya daha büyük olmaları gerekir. Öngörülen formda buldukları hataları bildirmeleri gerekecektir.

Android’de CarX Street test bonusları

  • Yeni özelliklerle diğerlerinden önce tanışma ve geliştirme sürecini etkileme yeteneği;
  • En aktif beta testçileri için oyun içi ödüller.

CarX Street geliştiricileri, uygun adaylarla kendileri iletişime geçecektir. Onlara önceden belirlenmiş pasaport verileri içeren bir NDA sözleşmesi gönderilecektir ve test sürümünün alındığı tarihten itibaren 1 ila 3 gün içinde geri bildirim sağlanmalıdır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.