AndroidMobil Oyunlar

BattleZone: PvP FPS Shooter çevirimdışı FPS deneyimi sunuyor

Çevrimdışı Nişancı, Çok Oyunculu PVP, Rekabetçi çok oyunculu oyunlar, FPS ve keskin nişancı olmayı seviyorsanız, bu Çok Oyunculu Atış oyunu tam size göre.

BattleZone, dünyanın her yerinden oyunculara karşı. Bu fps aksiyon nişancı pvp taktik nişancı oyunlarının dünya şampiyonu ol. Fps görev çağrıları! PC kalitesinde grafikler AAA kalitesinde silah oyunu ile dinamik modern BattleZone taktik nişancı oyunu. Gergin savaşta birinci şahıs nişancı oyunlarında ve kazanmak ve dünyayı fethetmek için PvP nişancı savaşlarına katılın!

Ücretsiz FPS oyunu:
En popüler hızlı tempolu taktiksel Çok oyunculu heyecan verici fps Rekabetçi çok oyunculu oyunlar için dövüş savaş modları Askeri oyunlar tek veya çok oyunculu pvp savaşları dünya şampiyonlarını yenmek için rütbenizi yükseltin ve yeni yükseltilmiş silahlar satın almak için jeton kazanın. Silah oyunları Ücretsiz Günlük ödüller! Karşı Saldırı Her gün oynayın ücretsiz ödüllerinizi alın ve günlük görevleri tamamlayın! Çok oyunculu 30 benzersiz yükseltilmiş silah türü Askeri oyunlar: savaş tabancaları, awp keskin nişancı tüfekleri, saldırı tüfekleri, dinamik makineli tüfekler, swat pompalı tüfekler, taktiksel nişancı silahları ve diğer modern özel operasyon silahları Atış poligonu Gerçekçi grafikler Rekabetçi çok oyunculu oyunlar!

5v5 PvP nişancı savaşları:BattleZone
Bilgisayar kalitesinde Karşı Saldırı 5’e 5 PvP Atış poligonu, farklı Fps ile hızlı tempolu taktiksel Çok Oyunculu Haritalar Gerçekçi grafikler ortamı ve kendi orijinal stilleri! Harika çevrimdışı oyunlar oynayın Kendi kurallarınızla rekabetçi çok oyunculu oyunlar oynayın ve dünyanın 1 numaralı oyuncusu olun! En gerçekçi Çok Oyunculu atış deneyimini kazanmak için iyi bir taktik nişancı FPS oyunları deneyimine ve taktiklerine, stratejik düşünceye ve ekip çalışmasına ihtiyacınız olacak! Düşmanınızın zayıf noktalarını bulun ve kazanın!

Popüler fps atıcı oyun modları:

Takım Ölüm Maçı
TDM! Taktik nişancı iki takım arasında kafa kafaya bir maç gerçekleşir. Atış poligonu Shootout Multiplayer rakiplerinizi parçalayarak yenin! Bölgenizi arkadaşlarınızla savunun! Hızlı tempolu taktik Çok Oyunculu.

Dereceli Oyunlar
Defuse’un rekabetçi bir Atış poligonu eşleştirmeli taktik atıcı uyarlaması, operatörleri puanlar ve dereceli ilerleme için bir Shootout’a karşı karşıya getiriyor. Merdiveni en tepeye kadar tırmanabilirsin! Rekabetçi çok oyunculu oyunlar

Eliminasyon
Oyuncular, diğer takımı veya oyuncuyu ortadan kaldırmak için takımlar halinde veya bireysel olarak birbirleriyle yarışırlar, hızlı tempolu taktiksel Çok Oyunculu Oyunun sonunda en çok raundu kazanan takım veya oyuncu kazanan ilan edilir. Rekabetçi çok oyunculu oyunlar

Cephe hattı
Frontline, birçok birinci şahıs nişancı (FPS) oyununda popüler bir oyun modudur. Her biri haritadaki merkezi bir hedefin veya bölgenin kontrolünü ele geçirmek için savaşan iki takımdan oluşur. Saldırı, keskin nişancı, destek ve sıhhiye gibi her biri kendi benzersiz yeteneklerine ve silahlarına sahip farklı oyuncu sınıfları olabilir.

Herkes tek
Her oyuncunun en çok öldürme hedefiyle birbirine karşı savaşmasını içerir. Her oyuncu kendi başınadır ve diğer tüm oyunculara karşı savaşmalıdır. Amaç, belirli bir süre içinde veya belirli bir sayıya kadar en çok öldürmeyi elde etmektir. öldürme sayısı.

Sert Çekirdek
Zorlu mod, birçok birinci şahıs nişancı (FPS) oyununda popüler bir oyun modudur. Oyuncuların sınırlı kaynaklara sahip olduğu ve daha fazla hasar aldığı daha gerçekçi ve zorlu bir oyun deneyimi içerir.

Kesintisiz Aksiyon
Tonlarca modern silah.
Pvp aksiyon battleZone’da 5’e 5 oyuncu.
Popüler fps aksiyon oyunu modları.
Ücretsiz günlük ödüller! Ücretsiz ödüllerinizi almak ve günlük görevleri tamamlamak için her gün oynayın.
Çoklu AAA oyun Ortamları.
Kolay ve sezgisel, savaş kontrollerini özelleştirin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.