Chester Addon

Popüler hayatta kalma oyunu Don’t Starve’a dayanarak, Chester hayatta kalma maceranız için harika bir arkadaştır. Bu küçük canavarlardan birini bulup evcilleştirirseniz, envanterinizi hızlı bir şekilde dolduran tüm öğeleri saklayabilirsiniz.

Chester

Chester ova biyomlarında ortaya çıkacak, ancak çok nadiren, bu yüzden bulmak biraz zaman alabilir. Chester’s ayrıca yumurtlama yumurtası kullanılarak yaratıcı bir şekilde üretilebilir. Bu canavarlar neredeyse yok edilemez, 200 sağlıkları var, yangın hasarı almıyorlar ve boğulmuyorlar.

Besleme

Chester, Eye Bone kullanılarak evcilleştirilebilir. Göz Kemiği, bu tasarım konfigürasyonunda bir uç göz ve bir kemik kullanılarak üretilebilir.

Chester’ınızı evcilleştirmek için sadece bir Göz Kemiğine ihtiyacınız olacak

Bir kez evcilleştirildikten sonra, Chester’ın 15 envanter yuvasına erişebileceksin.

Ne yazık ki, Minecraft’ta Chester’ı bilinmeyen olarak etiketleyen bir hata var. Ancak, Chester’ınızı bir ad etiketi kullanarak yeniden adlandırabilirsiniz.

Chester’ınız sizi her yerde takip edecek, yanınıza atlayacak ve dilini sallayacak. Chester’ınız biraz hasar alacaksa, ona çürümüş et veya kemik besleyerek iyileşebilir.

Download/İndir

2003 yılından beri N-GAGE cep telefonu ile başlayan mobil oyunculuk dünyasında var olmaya ve bu konudaki tecrübelerimi sizlere aktarmaya devam ediyorum.

No comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.