iOS

Shadow of Death 2: Awakening iOS’ta Yayınlandı

Altı ay sonra, Shadow of Death 2: Awakening’in geliştiricileri yaratımlarını App Store’da yayınladı.

Shadow of Death 2: Awakening, oyuncunun iblisleri ve diğer canavarları yok ettiği mobil ve acımasız bir slasher oyunudur. Android’de yayınlanmasından bu yana oyun, 5 üzerinden 4,6 yıldız ve 5 milyondan fazla indirme aldı. Tabii ki, olumsuz eleştiriler de var, genellikle beceriksiz animasyonlar, hatalar ve bağışlarla ilgililer, bunlar olmadan hikayeyi gözden geçirmek ve PvP’ye katılmak çok daha zor olacak.

Bugün, 13 Aralık’ta Shadow of Death 2: Awakening’in iOS’ta yayınlandığını unutmayın. Oyunculara, benzersiz dövüş stillerine sahip 4 farklı karakter ve interneti zayıf olanlar için bir çevrimdışı mod vaat ediliyor. En cesur olanlar 1v100 savaşacak ve ölümcül nefesi olan efsanevi bir ejderha olan Leviathan ile dövüşecek.

Shadow of Death 2: Awakening’de “at sırtında” olmak için oyuncuların karakterlerini ve ekipmanlarını kendileri için sürekli olarak yükseltmeleri gerekecek. Normal başlatma için iPad OS 11.0 veya iOS 11.0’ın gerekli olduğunu unutmayın. Evet, oyunu Apple’ın tabletlerinde ve akıllı telefonlarında ve ayrıca iPod’da çalıştırabilirsiniz .

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.