AndroidiOS

ChimeraLand Android, iOS APK

Publisher Level Infinite (Tencent’in küresel bir yan kuruluşu), ChimeraLand’i iOS ve Android’de yayınladı, ancak her yerde değil.

ChimeraLand, Batı ülkelerinde ve her iki mobil platformda da oynama yeteneğine sahip mobil bir MMORPG’dir. Ne yazık ki, herkes bundan hoşlanmayacak, çünkü büyük bir haritada bir karakter yaratmak ve belirli bir yere inmek, diz üstü veya 2006’da yapılmış gibi görünüyor. Güzel konumlar ve aydınlatmanın yanı sıra hayatta kalma unsurlarıyla açık bir dünya beklemelisiniz.

ChimeraLand’de oyuncular bir barınak inşa edebilir ve havada uçuşan balinalarda tarih öncesi kertenkelelere karşı kendilerini savunabilirler; Bu oyunun geliştirilmesinden Çinli bir stüdyo sorumlu olduğu için her şey oryantal mitolojiyle eşleşiyor. ChimeraLand’in ilginç özelliklerinden biri, örneğin kanatlı bir at (diğer bir deyişle Pegasus) gibi benzersiz bir evcil hayvan yaratma yeteneğidir. Tabii ki, ondan önce hayvanı yakalamanız ve evcilleştirmeniz gerekiyor. Google Play’i atlayarak APK indirdikten sonra ChimeraLand’in Android sürümünün çalışmayabileceğini unutmayın. Böyle bir sorunla karşılaşırsanız uygun bir bölgede hesap oluşturmanızı öneririz.

[appbox googleplay com.levelinfinite.fancyworld&gl=uk]

Download Android APK (Telegram)

Download Android APK (Apkcombo)

Download Android (Google Play Store – İngiltere)

Download iOS (App Store – Amerika)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.