Android

Connect:ROG Android için tek parmak dikey ekran oynanan bir oyun

Connect:ROG, diğer akıllı telefon roguelikelerinin ayak izlerini takip eden bir mobil oyundur. Şu anda Güney Kore’de İngilizce yerelleştirmeyle sunulmaktadır; şimdiye kadar sadece Android versiyonundan bahsediyoruz.

Connect:ROG, izometrik ve dikey oynanışa sahiptir. Bu, sıradan oyuncuların savaşçıyı tek parmakla kontrol edebileceği ve otomatik olarak saldıracağı anlamına gelir, sadece durmanız ve komboyu doldurmasına izin vermeniz yeterlidir. Elbette normal saldırıların yanı sıra şarjlı saldırılar da var, dayanıklılık gerektiriyor ama bunun için oyuncu tek vuruşta daha fazla hasar verebilecek.

Connect:ROG bir F2P projesidir, dolayısıyla reklamlar ve oyun içi satın almalar buna zaten eklenmiştir. Onlar sayesinde oyuncu, hızlı pompalama ve daha da fazla hasar için gerekli olan daha nadir donanıma sahip olabilecek.

Bu arada, Connect: ROG’da roguelike oyunlardan öğeler de var – siz seviye atladıkça, ana karakter aralarından seçim yapabileceğiniz 3 rastgele yükseltmeden 1’ini alıyor. Ancak şimdi grafikler bizi hayal kırıklığına uğrattı, arka plandaki müzik can sıkıntısını çağrıştırıyor ve çevrimiçi öğeler de yok ve oyunun Google Play’deki açıklaması genellikle tek bir cümleden oluşuyor. Benzer bir oyuncu, Archero veya Vampire Survivors dahil olmak üzere akıllı telefonlar için başka projelerde yer alabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.