Texture Pack

Chroma Hills Texture Pack [128 × 128]

Chroma Hills , çoğu dünya türü için harika görünen, ancak birincil olarak kaleler ve benzeri ortaçağ benzeri oluşturulmuş haritaları için oldukça ayrıntılı bir doku paketidir. Gerçekçilik, karikatür ve RPG’nin dünyaya mükemmel bir kombinasyonunu ekliyor. Bir dezavantaj var o da iOS ve Android cihazlarda daha yavaş yükleneceğinden kasmalar yaratabilir. Ancak inanılmaz bir doku paketi olduğundan kesinlikle kullanmaya değer!

Chroma Hills Texture Pack aslen MCPE 0.17.0 ve MCPE 1.0 sürümleri için tasarlandığından dolayı Minecraft 1.2 kullanıcıları bazı itemlerin dokularının değişmediğini farkedecekler. Çünkü bu Texture Pack için hala güncel bir sürümü yayınlanmamış bulunuyor. Doku paketinin çözünürlüğü 128×128 ölçülerinde olduğu için çoğu iOS ve Android cihazlarda yavaş yüklenecektir ve az da olsa kasmalar yaratacaktır. Ama yine de telefon ve tabletlerinizde kullanabilirsiniz.

Chroma Hills Texture Pack en iyi Windows 10 cihazlarda performans sergilemektedir.

İşte bazı ekran görüntüleri;

 

Nasıl Kurulur?

 

  • Aşağıdaki linkten Texture Pack’i indirin
  • İndirdiğiniz Texture Pack’in üzerine dokunun. Kendisi otomatik kurulur
  • Otomatik kurulmazsa Minecraft ile aç seçeneğini seçin
  • Ayarlardan Küresel Kaynaklar kısmından Texture Pack’i aktif edin
  • Dikkat! bu Texture Pack iOS ve Android cihazlarda yavaş yükleneceğinden ilk olarak çökmeler yaşanabilir.

 

▶ Download/İndir: TIKLA

 

Bakalım bu yazımı kimler paylaşacak. aşağıdaki facebook ve twitter butonlarını kullanarak bu makaleyi paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.