AndroidiOS

Commando Fire Go Armed FPS Sniper Shooting Game

Android için piyasaya sürülmüş olan bu eğlenceli oyun 2019 yılında yayınlanmış üst düzey grafikler ve yüksek aşırı dozda eğlence vaat etmektedir. Oyunun yakın zamanda iOS platformlarına da çıkması bekleniyor. Sitemizi takipte kalın.

Translate/Çeviri

Güçlü düşman kuvvetleri, güçlü yangın söndürme!
Düşmanın kabuğunda bir yaşam çizgisi bulun!
Düşmanı şaşırt ve yangında savaş!

Mode Oyun modu zengindir:
– Ana hat görevi: Çeşitli ana hat görevlerini yerine getirerek ve zengin ödüller alarak kendini geliştirebilir ve silahlandırabilirsin!
– Hayatta kalma modu: düşmanın sabit kuvvet bastırma eyleminin sonuna kadar hayatta kal!
– Günlük zorluklarda özel silahlar deneyebilir ve güçlü ateş gücünü hissedebilirsin!
– BOSS seviyesi ve özel görev modu ödülleri özellikle zengin. Sadece üstün çekim becerisine sahip dahi dahi geçebilir! Gel ve dene! BOSS seviyesini geçmek ve bir sonraki bölgeye girmek için güç almak!

 Zengin silah sistemi:
6 çeşit ateşli silah vardır. Her ateşli silah – tabanca, tüfek, alt makineli tüfek, keskin nişancı tüfekleri, ağır makineli tüfekler için pek çok seçeneğiniz var. Her silahın çeşitli konfigürasyonları vardır, üst konfigürasyona ulaşana kadar yükseltme yapabilirsiniz. Size ait olan ve savaş alanında mücadele eden silahı seçin!

Daily Eşsiz günlük görevler:
Zengin ödüller almak için günlük görevleri tamamlayın. Bir günlük günlük görevleri tamamlamaya devam edersen, ÜCRETSİZ için silah kazanabilirsin! Hala ne tereddüt ediyorsun?

Hemen indirin ve saldırı görevlerini tamamlamak için bize katılın!

Video

▶ Download ANDROID

▶ Download iOS (Yakında)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.