AndroidiOS

Cozy Islands Android APK

Cozy Islands, Güneydoğu Asya’da Android’de kullanılabilir. Animal Crossing serisinden hoşlanıyorsanız, mutlaka oynayın.

Ağaçları kesmek, bir ev inşa etmek ve gençlerin engelsiz hayatı – Cozy Islands’ın konusu budur, akıllı telefonlarda yeni bir simülatör. Filipin Google Play’de mevcut, iOS’taki sürüm hakkında bilgi yok. Odunları, dalları toplayacak ve bir ev inşa etmek için bir tezgah üzerinde kullanacaksınız. Tabii ki, kimse çim, çiçek ve çilek toplamaya zahmet etmiyor.

Cozy Islands’da ekstra para kazanmak için kaynakları toplayabilir ve yerel halka verebilirsiniz, onlar bunun bedelini seve seve ödeyeceklerdir. Proje, Nintendo Switch’te Android’den daha fazla alana sahip olan basit bir arayüz ve iyi tasarlanmış grafiklerle memnun. Geliştiriciler, sevilmesi kolay karakterler ve sevimli hayvanlarla sıcak ve samimi bir ortam vaat ediyor; ikincisi günlük görevlerde bile yardımcı olabilir.

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store) – Flipinler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.