AndroidMobil Oyunlar

Motosiklet yarış simülatörü Trial Riders Android’de göründü

Trial Riders, Kolombiya’da Android‘de erken erişime açıldı. Oyun, minimum F2P öğeleri ve mükemmel fizik dinamikleri sunuyor.

Trial Riders, 3B konumlarda geçen bir mobil yarış simülatörüdür. Oyuncular, engelleri aşarak ve havada akrobasi yaparak aşamalardan geçecek. Motosikletçi uçurumun üzerinden uçarken önlerinde variller patlayacak ve birçok engelle karşılaşacak.

Trial Riders‘ın ilk sürümü Kolombiya’da Android’de çıktı. Seviyelerde ilerledikçe, oyuncular yıldız kazanır (aşama başına en fazla 3) ve bisikletlerinin özelliklerini yükseltir. Ayrıca bisikletin görünümünü de değiştireceğiniz gerçeğini unutmamak gerek.

Trial Riders’da asıl olan, etabı olabildiğince çabuk tamamlamak ve birlikte deneyim kazandırdığı için akrobasi yapmayı unutmayın. Geliştiriciler ayrıca seviyeleri geçmek için çeşitli seçenekler eklediler. Avantajları ise – mükemmel fizik ve pürüzsüz animasyonlar, ayrıca oyun içi reklam yok, oyuncuya oyun içi satın alımlar sunulmamaktadır.

Trial Riders Değerlendirmesi

Oynanabilirlik
Grafikler
Sesler
Parkurlar
Kontroller

Zaman Geçirmelik

Trial Riders oyununu denedim ve sadece yeni bir aşamaya geçmek için merakımı gidermeye çalıştım. Bolca vaktiniz varsa değerlendirebilirsiniz. Müziği kapatmak ve grafiği yükseltmek için bir ayar seçeneği yok

User Rating: Be the first one !

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.