Android

Crazy Green, Android kullanıcıları için bir kızın ve iblislerin hikayesini anlatıyor

Crazy Green Android’de kullanıma sunuldu. Geliştiriciler, seslendirme ve video ekleri için çok para harcadılar.

Crazy Green, otomatik savaşlara ve çizgi film benzeri grafiklere sahip mobil bir RPG’dir. Oyun dikey formatta oynanır ve bir anlatıcının oldukça alçak sesle yerel dünyanın kaderini anlattığı bir çizgi roman ara sahnesiyle başlar. Görüyorsunuz, bir zamanlar şeytani yaratıklar tarafından kontrol ediliyordu, sonra büyülü bir hapishaneye hapsedildi ve ardından mistik bir adam onları serbest bıraktı.

Crazy Green oyuncuları, Kırmızı Başlıklı Kız benzeri bir kız rolünü üstlenirler . Ancak bu sefer kendini canavarlarla dolu karanlık ve yoğun bir ormanda bulur. Onlarla kendisi ilgilenir, oyuncunun yalnızca altın ve deneyim toplaması ve ardından bunları karakterini ve aktif yeteneklerini geliştirmeye harcaması gerekir.

Android’de birçok ülkede piyasaya sürülen Crazy Green; bu resmi lansman. Hikayede ilerlemek için ana şey, hafta boyunca ücretsiz hediyeler için giriş yapmak ve genel güç seviyesini arttırmaktır. Yavaş yavaş, oyuncu merkez şehir ve konumlar arasında seyahat edecek, ayrıca öğeleri ve hatta yeni karakterleri çağıracak; son işlev başlangıçta kapalıdır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.