EklentilerMinecraft

CYBERPUNK 2077 Modu – Minecraft

Yılın en çok beklenen oyunu sonunda burada! Bu fırsatla Cyberpunk 2077 Addon for Minecraft Bedrock’ı yayınlıyorum. Başarılı Witcher Game Series – CD Project Red’in yaratıcılarından Cyberpunk 2077. Bu eklenti Cyberpunk 2077’yi Minecraft’a uygular! Araba, minibüs, silahlarla ateş edin veya Johnny Silverhand, V Erkek / V Dişi, Jackie Welles veya Judy Alvarez ile konuşun. 

Oluşturan: Nogard ( Twitter , YouTube , Reddit ,  Facebook )

Araçlar

Quadra V-Tech

Quadra V-Tech, Cyberpunk 2077 söz konusu olduğunda muhtemelen en ikonik ve en iyi bilinen otomobildir. Bu arabayı yaratırken, onu detaylara dikkat ederek yarattım. Bu modeldeki parça sayısı sonunda astronomik 816 küpte durdu. Toplamda, bu arabanın modelini ve dokusunu oluşturmak için 46 saatten fazla zaman harcadım.

Oyun içeriği: V-Tech, 8 yıl sonra piyasaya sürülen Quadra Turbo R’nin geliştirilmiş bir sürümüdür. Geliştirilmiş bir egzoz sistemi ve süspansiyona sahip olan araç, kısa sürede kült kas arabası statüsünü kazandı.

Ana Özellikler
 • Oyuncular için 2 koltuk
 • Hızlı hız (değer 0,45)
 • İnanılmaz derecede detaylı model
 • 5 yuva envanteri
 • Özel animasyonlar
 • Parlayan doku
 • Düşme hasarı yok ve daha fazlası.

 

kamyonet

Bu eklentideki bir başka araç da Van. VILLEFORT COLUMBUS V340-FREIGHT adlı bir Cyberpunk aracını temsil etmesi amaçlanmıştır. Bununla birlikte, bu minibüsün modeli muhtemelen gelecekte tamamen doğru bir modelle değiştirilecektir.

Ana Özellikler
 • Oyuncular için 3 koltuk
 • 0.36 hız değeri
 • Gerçekten detaylı model (613 küp)
 • 27 yuva envanteri
 • Özel animasyonlar
 • Parlayan doku
 • Düşme hasarı yok ve daha fazlası.

 

NPC’ler

Eklenti şu anda 5 varlık içeriyor. Tüm bu NPC’lerin orijinal karakterlere göre doğru bir görünümü var. Bazı dış görünümler MatFy tarafından taleplerim ve küçük ayarlamalarla oluşturuldu (Johnny Silverhand, V Male, V Female ve Jackie Welles). Judy Alvarez için dış görünüşü şahsen yarattım. Varlık ortaya çıktığında size bir mesaj yazacaktır. Aksi takdirde, dünyanızda koordinasyonsuz bir şekilde dolanacaktır. Ancak, daha derin işlevsellik hala eksik. Lütfen bir zaman acelemde olduğumu unutmayın. Bireysel varlıklar aşağıdaki şekillerde gösterilmektedir.

Johnny Silverhand

Oyun bağlamı: Bu, hayranların sevdiği ünlü Keanu Reeves’in oynadığı bir karakter. Oyunda o eski bir ABD askeri gazisi ve 2008’deki dağılmadan önce Samurai grubunun baş vokalisti. Sizi bir mesajla karşılayacak: “Uyan, Samuray! Yakmamız gereken bir şehrim var. ”

V Erkek / V Dişi

Oyun Bağlamı: Vincent / Valerie’nin (cinsiyete göre) takma adı olan V, Cyberpunk 2077 video oyununun oyuncu kontrollü kahramanı, bu yüzden V Erkek ve V Dişi’yi uyguladım.

Jackie Welles

Oyun bağlamı: Oyuncunun birkaç görev sırasında olduğu kadar ilk V’nin temas noktalarından biridir. İspanyolca konuşuyor ve Çöpçülerden hoşlanmıyor. Bu karakter daha sonra Quadra V-Tech’i satın alacak.

Tüm bu dış görünümler ayrıca Cyberpunk 2077 Dış Görünüm Paketi (İndirmeleri Kontrol Et bölümü) olarak indirilebilir.

Silahlar

Yakın dövüş silahları

Şu anda, Addon sadece 2 yakın dövüş silahı, yani ARASAKA THERMAL KATANA ve ELECTRIC BATON BETA içeriyor. Minecraft’taki ARASAKA THERMAL KATANA, Netherite Sword’un yerini alır ve ELEKTRİKLİ BATON BETA, Stone Sword’un yerini alır. Gelecekte daha fazlası olacak, söz veriyorum. Amacım bunları özel 3B öğeler olarak uygulamak.

Menzilli Silahlar

Eklenti ayrıca 2 menzilli silah içerir. Özellikle, BUDGET ARMS CARNAGE adlı bir av tüfeği ve bir M-10AF LEXINGTON tabanca. Tabanca yayın yerini alır ve av tüfeği tatar yayının yerini alır. Yine, gelecekte 3D modellerle özel öğeler olarak uygulanacaklarını belirtmeliyim.

Aşağıda inceleme videosu vardır.

Video

Download/İndir

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.