Eklentiler

Sırt Çantası Modu MCPE Minecraft 1.9 ve Üzeri

Bu eklenti sayesinde Minecraft MCPE oyununuzda dilerseniz survival oynayın, dilerseniz envanterinizden yaratıcı modda alın bir Sırt Çantası bulacaksınız. Bu sırt çantası giyilebilir, içine eşya bırakılabilir ve aynı zamanda diğer oyunculara kilitleyebilirsiniz. Sırt Çantanızı özelleştirmek için onu boyayarak farklı renklerde Sırt Çantası elde edebilirsiniz. Android, iOS ve Windows 10 Edition sürümlerinde sadece 1.9 ve üzeri versiyonlarda çalışır.

Yaratıcılar:  Profesör Magnum  ( Twitter ), ArkreZamy ( Twitter ),  Nogard  ( Twitter )
Güncelleme:  24 Kasım, 2018 (sırt çantaları artık hayatta kalma modunda da boyanabilir)

O nasıl çalışır?

 

Sırt çantası çok düşük bir yumurtlama oranına sahiptir. Eğer bir tane bulursanız, sırt çantasında bir zümrüt kullanarak ve onu boyayarak sahiplenebilirsiniz.

 

  • Android / iOS: Elinize bir Zümrüt tutun ve  Sırt Çantasına uzun dokunun. Onu Sahiplenin butonuna basın.
  • Windows 10: Elinize bir Zümrüt tutun ve boyayın. Sırt Çantasını almak için üzerine yürüyün

 

Kullanmaya başlamadan önce Sırt Çantasını bir boya ile boyamanız gerekmektedir. Aksi halde sırtınıza alamayacaksınız. Birkez boyadıktan sonra onu kullanmaya başlayabilir ve eşyalarınızı içine yerleştirebilirsiniz.

Sırt Çantasının üzerine yürüyün ve otomatik olarak sırtınıza gelecektir.

Çantanızı yalnızca yere bırakarak ve bir lama envanteri gibi açarak açabilirsiniz. Sırtından çıkarmak için zıplama düğmesine basın.

BKZ: Minecraft İndir

Diğer oyuncuların onları giyerken açmaları da mümkündür, ancak yalnızca sırt çantası kilidi uygularsanız açamayacaklardır.

Elinizde bir olta tutarsanız ve düğmeyi tıklarsanız sırt çantası kilitlenir ve diğer oyuncular artık sırt çantanızı açamayacaktır.

Sırt çantanızı en sevdiğiniz renkte boyamak için herhangi bir boya kullanabilirsiniz.

Özellikler

 

  • Giyilebilir
  • Boyanabilir
  • Eşya Yerleştirilebilir
  • Kilitlenebilir

Değişiklikler

 

  • Sırt çantaları artık sırt çantasının envanter yuvasını 12’den 15’e çıkarmak için tüyler kullanılarak genişletilebiliyor. Zümrütlerle daha fazla iddia edilmek!
  • Dünyalarda spawn olma oranı% 10’dan% 7’ye düştü.
  • Sırt çantaları artık düzgün bir şekilde yeniden boyanıyor ve onu sahiplenmeden önce envanterini açabiliyor.

 

▶ Download/İndir: TIKLA

İlgili Makaleler

13 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.