Eklentiler

Daha İyi NPC Eklentisi Minecraft

Daha İyi NPC Eklentisi Tanıtımı! Minecraft NPC oynamak için yeni bir özellik. Minecraft Android, iOS ve Windows 10 Edition için çalışmaktadır.

Daha İyi NPC’de dünyanıza eklemek için 6 Yepyeni NPC verilecek, minecraft’ta macera hikayesi yapmak için çok helpul ve mükemmel. 6 npc ile tanışacaksınız, NPC Walking, NPC Model, NPC Dancing, NPC Player, NPC Pig ve orijinal Minecraft NPC’nin kopyası. Bunları yumurtalar kısmında  bulabilirsiniz ve bunları yaratıcı envanterinizde bulabilirsiniz.

Daha İyi NPC Listesi:

1: NPC Yürüyüş – Minecraft Hikaye Modunun 201 farklı karakter tasarımı ile yürüyebilir, komik bir animasyonla savaşabilir
2: NPC Modeli – yürüyemez, sadece onu doğurduğunuz yerde kalır. Ayrıca Minecraft Story Mode’un 201 farklı karakter tasarımını kullanıyor
3: NPC Dansı – yürüyemeyen NPC Modeli ile aynı, ancak fark, onun dansı ve Minecraft Story Mode’un 201 farklı karakter tasarımını kullanması
4: NPC Oynatıcı – 201 farklı oyuncu skinine sahip bir npc.
5: NPC Pig – bu NPC’nin domuz versiyonudur.
6: NPC Köylüsü – orijinal NPC’nin sadece bir kopyası ama fark, yaratıcı envanterinizde bulunabilenyumurta ile spawn edebilirsiniz.
Bunları Reklam Envanterinde nasıl bulabilirsiniz?
Aşağıdakilerden herhangi birini yazın.
NPC Domuzu
NPC Köylüsü
NPC Dansı
NPC Yürüyüşü
NPC Modeli
NPC Oynatıcı
Not: Bu Eklentiyi kullanmak için Deneysel Oyun Modu gerekli değildir.
NPC Walking daha fazla bilgi.
Saldırı: 9999 (Bunu bir nedenden ötürü yaptım, eğer bir creeper ortaya çıkar ve NPC vurursa, 1 hit öldürme tamam olacak, böylece sarmaşık patlamayacak ve mesaj gibi NPC verileriniz kaybolmayacak ve komutları eklersiniz).
Beygir: 150
NPC nasıl kullanılır?
NPC’yi düzenlemek Yaratıcı Modda kullanılabilir.
Aşağıdaki tüm NPC’leri ortaya çıkarın.
NPC’yi oluşturduğunuzda göründüğünde Düzenle’yi tıklayın.
Ek ayarlarda isterseniz adı değiştirin, herhangi bir şey koyun, kaplamayı karıştırın ve komut ekleyin.
NPC nasıl çalışır?
Oyun modunu Hayatta Kalma olarak değiştirin, NPC’ye dokunun ve konuş’u tıklayın. Açılır mesaj göründüğünde, kapatın ve üzerine eklediğiniz komut işlenecektir.
Ekran görüntüleri:

Download/İndir

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.