AndroidiOS

Horror Tale: Kidnapper Android, iOS, APK

Korku Masalı projesi Android’de başlatıldı, Ağustos ayında iOS’ta bir sürüm olmalı. Bu, en zeki düşman AI olmayan bir korku oyunudur , ancak genel ayar beğenilebilir.

Horror Tale, Google Play’de bulunan yeni bir mobil oyundur; Şu anda App Store’da ön kayıt devam ediyor. Geliştirme açısından, proje Keplerianların seviyesine ulaşıyor – oyun motorundaki arsa ekleri, B-film düzeyinde bir hikaye ve Telltale Games oyunlarına benzer bir tarz . Geliştiriciler, Horror Tale’in sizi 90’larda Amerika’ya götüreceğini söylüyor. İki ana karakterden biri olarak oynayacaksınız; görevleri, çalılıkları ve parkları geçerek şehre ulaşmaktır.

Horror Tale’de bir seviyeyi tamamlamak için tüm eşyaları bulmanız, bulmacaları çözmeniz ve bisikletinizi başka bir yere sürmeniz gerekiyor. Bu arada, arsa detayları seviyenin etrafına dağılmış notlar ve gazeteler aracılığıyla ortaya çıkıyor, ana kötünün – korkunç bir tavşan maskeli belirli bir yaratığın – adımlarınıza kötü tepki vermesi üzücü, bu yüzden koşsanız bile yanında, arkasından, duymaz.

[appbox googleplay com.eg.horrortale]

Download Android APK (Telegram)

Download Android APK (Apkcombo)

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.