Android

Daughter: Journey to Strangeland demosu yayınlandı

Daughter: Journey to Strangeland demosu Google Play Store’de yayınlandı. Proje Kickstarter’da yeterli parayı toplayamadı.

Daughter: Journey to Strangeland, heyecan verici bir anlatı ve rol yapma ögeleri içeren bir platform oyunudur. Geliştiricileri, 5 Mayıs 2023 tarihine kadar Kickstarter aracılığıyla para toplamaya çalıştılar, ancak yarım bile toplayamadılar.

Şimdi Daughter: Journey to Strangeland’i Android’de oynayabilirsiniz. Google Play’den bir istemci indirin. Bu, 2 seviye içeren ücretsiz bir demo sürümüdür. Geliştiriciler, tam sürümü web sitelerinde satın almanızı öneriyor, ancak biz bu web sitesini bulamadık. BlueFox Mobile Gaming’in sosyal medya hesaplarında resmi web sitesine bağlantı yok.

Daughter: Journey to Strangeland’de oyuncular, gizemli bir dünya olan Strange Land’de kaybolan genç bir kızın rolünü üstlenecekler. Geliştiriciler, becerilerinizi test etmenizi sağlayan patron savaşları vaat ediyor.

Daughter: Journey to Strangeland’de ayrıca karar vermeniz gereken diyaloglar var. Seviyelerde beyaz küreler toplamanız gerekir. Kontrol, dokunmatik ekrandır ve sanal düğmeler rahatsız edici değildir.

Ancak, kontrol cihazı desteği hakkında bilgi yok. Bu ekran görüntüsü, Daughter’da hikaye ve “eğlenceli” olmak üzere iki mod olduğunu gösteriyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.