AndroidiOS

Dawnlands Android ve iOS için çıkış tarihi belli oldu

Dawnlands, bir açık dünya sanal alan keşif oyunudur. Mobil cihazlar Android ve iOS için çıkış tarihi belli oldu.

Dawnlands, The Legend of Zelda ve Genshin Impact’e benzer bir stile sahip bir açık dünya MMORPG‘dir. 8-9 Ağustos 2023’te App Store ve Google Play Store‘da yayınlanacaktır.

Oyuncular farklı biyomları keşfedebilir, kutsal emanetleri toplayabilir ve bulmacaları çözebilir. Dünyanın her yerindeki doğal kaynakları toplayarak hayatta kalmaları da gerekiyor. Dawnlands, karanlık tehlikelerle dolu bir dünyadır.

Oyunda hayalinizdeki evi yapmak için 100’den fazla malzeme var. Zeminlerin tarzı ve genel tasarım tamamen oyunculara kalmış.

Oyun, en fazla 4 oyuncunun katılabileceği bir çok oyunculu oyundur. Arkadaş listesini kullanarak veya davet kodu ile arkadaşlar dünyasına katılabilirsiniz. Oyundaki sistem de oyunculara yeni arkadaşlar edinmeleri için rastgele dünyalar önerebilir.

Aşağıda oyunun’in bazı öne çıkan özellikleri yer almaktadır:

  • The Legend of Zelda ve Genshin Impact’e benzer bir stil
  • 8-9 Ağustos 2023’te App Store ve Google Play’de yayınlanacaktır
  • Ön kayıt şu anda App Store ve Google Play’de mevcuttur
  • 100’den fazla malzemeyle hayalinizdeki evi inşa edin
  • 4 oyuncuya kadar çok oyunculu
  • Karanlık tehlikelerle dolu bir dünya

Dawnlands, açık dünya MMORPG hayranları için harika bir oyundur. Oyunun yayınlanmasını şimdiden sabırsızlıkla bekliyoruz!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.