Android

Fatal Compass Android

Heyecan verici HD çekimin cep telefonunuzda her yerde başlamasını sağlayan ücretsiz modern gerçekçi RPG ve FPS oyunu!
Backgroud Hikayesi

Aniden okyanusta ortaya çıkan yeni bir toprak hakkında büyük haberler, sık sık doğal afetler dünyadaki tüm toprakları neredeyse yok ettiğinde yayıldı. Ardından silahlı askerler ve profesyonel teknoloji yetenekleri derhal araştırılmak üzere buraya gönderildi.
Önceki seferlerin neredeyse tamamı başarısız olduğunda, yeni ekipte seçilirsiniz. Riskler ve fırsatlar karşısında, takımınızı yönetecek, dövüşecek, baskın yapacak, inşa edecek ve daha iyi bir yarın için hazırlanacaksınız.

Oyun Özellikleri

⊕ Heyecan verici Stratejik FPS Savaşları
Sınırlı bir süre boyunca, radyasyon alanında ekibinizi canavarları, mutant ve kötü keşif üyelerini vurmaya, enerji kaynaklarını baskın etmeye, müttefiklere destek vermeye ve görevlerinizi tamamlamaya yönlendirin.

⊕ Sevgili Rol Yapma Oyunu
Modern bir asker olmak, doğal afetler tarafından işkence gören insanlar için yeni bir yerleşim yeri oluşturmak ve kayıp insan krallığını canlandırmak.

Surv Hayatta Kalmak için Büyümek, Birlik ve İnşa
Ekip üyelerini çağır, eğit ve onları savaşlara hazırla. Arkadaş bul ve sendikalara katıl. İzole, gizemli topraklarda yeni bir ev inşa et.

⊕ Zengin İçerikler ve Mükemmel Oyun Oynama
Saldırın, inşa edin, güçlü patronlara meydan okuyun ya da özgürce geniş keşfedilmemiş arazinin derinliklerine gidin ve hikaye ve mükemmel heyecan verici 3D grafikler ve ses çekerek gerçekleşen inanılmaz hikayenin tadını çıkarın.

Download/İndir

Alternatif Download APKPure

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.