AndroidiOS

Dead 4 Returns Test Android APK

Dead 4 Returns, Android için beta testine girdi. Siz de davetlisiniz.

Dead 4 Returns, konsol seviyesinde grafiklere ve zombilere karşı küçük seviyelerde hayatta kalmaya sahip mobil bir nişancı oyunudur. Oyun Unreal Engine 4’te yapılıyor ve şimdi test versiyonu tekrar herkesin kullanımına açık. Android sürümünden bahsediyoruz, iOS hakkında hiçbir bilgi yok. Geliştiriciler beta testinin ne kadar süreceğini söylemiyor.

Sert bir oyuncuysanız, Dead 4 Returns geliştiricilerinden nakit ödüller alabilirsiniz. Bunu yapmak için bir ekran görüntüsü alıp bu gönderinin altına bırakmanız gerekiyor ; 3 gün arka arkaya giriş yaparsanız 5$ kazanabilirsiniz. Ödüllü diğer etkinliklere gelince, seviye 30’a kadar çıkmanız ve görevleri tamamlayarak birinciliği elde etmeniz gerekiyor.

Dead 4 Returns’da bir görevden önce bir Operatif seçebilirsiniz, bu sadece görünümü değiştirmenize değil, aynı zamanda farklı bir sınıf seçmenize de olanak tanır. Ayrıca, oyuncuların farklı nadirlik seviyelerinde kartlar kazanmaları gerekiyor, aynı şey silahlar için de geçerli.

Download Android APK (Telegram)

Download iOS (bilinmiyor)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.