AndroidiOS

Call of Duty NEXT etkinliğinde Warzone Mobile çıkış tarihi gelebilir

Call of Duty NEXT her yıl düzenlenmektedir. Bu etkinlikte, Warzone Mobile için kesin bir çıkış tarihi beklenmektedir.

Call of Duty NEXT, Activision tarafından düzenlenen ve Call of Duty serisindeki tüm yeniliklere adanmış bir çevrimiçi sunum etkinliğidir.

CoD NEXT, 5 Ekim tarihinde gerçekleşecek ve sunumu Twitch ve YouTube üzerinden izlemek mümkün olacak. NEXT’in önemli etkinliklerinden biri, Call of Duty Modern Warfare III’ün çok oyunculu modunun prömiyer gösterisi olacak.

Bunun yanı sıra, CoD NEXT’te Warzone Mobile‘in geleceği hakkındaki planlar da açıklanacaktır. İçeriden bilgiye sahip kişilere göre MWIII ile aynı anda (10 Kasım) çıkış yapılması planlanıyor. Bu nedenle çıkış tarihinden önce bir duyuru beklemiyoruz. Activision’ın “CoD ekosistemi” hakkında tekrar konuşması beklentileri karşılamayacaktır. Ayrıca mobil oyunculara yönelik sık güncellemelerle nasıl ilgilendiklerini anlatması da oyuncuları öfkelendirecektir. Warzone Mobile için sadece güncellemeden bahsedilmesi de olumsuzluk yaratacaktır. Bu tür açıklamalar oyun severlerin beklentilerini karşılamayacaktır.

Ayrıca, Activision’ın bir diğer canlı yayın etkinliği düzenleyeceği bilinmektedir. Bu etkinlikte Call of Duty’nin “mobil yaşamı” hakkında bilgi vereceği beklenmektedir. Call of Duty Mobile’ın da bu etkinlikte yer alması tahmin ediliyor.

Call of Duty NEXT

Modern Warfare III için Özel Açık Beta Testi (OBT)

Dikkat çekici bir nokta ise, Call of Duty NEXT’ten bir gün sonra Modern Warfare III için açık beta testinin başlayacak olmasıdır. Ancak ilk haftanın sadece PlayStation 4 ve PlayStation 5 oyuncularına özel olmasıdır. Bu durumda, insanlar Microsoft ve Activision anlaşmasını sorgulayacaklardır. Bazıları Sony hayranlarının “eşitlik” kavramından ne kadar bahsettiklerini sorgulayabilirler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.