Android

Diamond Quest: Don’t Rush!

Elmas Avı: Sakın Acele Etme! oyununda, Angkor Wat tapınağının ormanlarını, Bavyera şatosunun zindanlarını ve buzlu Tibet mağaralarının derinliklerini keşfeden zorlu bir kaşif olun. Göreviniz, çıkışa gitmeden önce bir dizi değerli taş toplamak.

Macera boyunca, değerli mücevherleri bulmak için yaprakları keserek ilerlemeli, örümcek ağlarını geçmelisin. Yer çekimi kayaları alır ve sen de dahil yavaş hareket eden her şeyi ezmek üzere üzerlerine fırlatır. Her haritanın sonunda, sonraki haritaya geçmek için bir bölüm sonu canavarı yenmelisin.

Öne Çıkan Özellikler

– Görsel şölen: Harika yüksek çözünürlüklü grafikler ve güzel müzikler.
– Heyecan verici bir oyun deneyimi: İçinde yılanların, kaplumbağaların, bombaların ve maymunların yer aldığı ve zaman zaman görevi tamamlamak için suya dalmanız gereken yerlerin olduğu birçok engel ve tuzak sizi bekliyor.
– Kayıt Noktası: Son kayıt noktasından tekrar başla.
– Dev Bölüm Sonu Canavarı: Kocaman ve yenmesi çok zor canavarlar. Hayatın tehlikede.
– Mistik Aletler: Duvarları kırmak için Mistik Çekiç, eşyaları sürüklemek için Mistik Kanca ve nesneleri dondurmak için Donduran Çekiç kullan.
– Zorlu Bulmaca: Beynine meydan oku ve çözmen gereken yüzlerce bulmaca ile zekanı kanıtla.

Sakın Acele Etme! Aksi takdirde kapana kısılırsın.

Download Android

Download iOS

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.