AndroidiOS

Dragon Hunters: Heroes Legend

Dragon Hunters: Heroes Legend , birçok Asya ülkesinde App Store ve Google Play’de bulunan bir mobil maceradır.

Dört sınıftan birini seçiyoruz: savaşçı, büyücü, okçu ve soyguncu. Ek olarak, The Sims seviyesinde özelleştirme beklememize rağmen, karakterin görünümünü değiştirmemiz gerekiyor. Aynı zamanda, kahramanların modelleri yakından bile güzel görünüyor.

Dragon Hunters: Heroes Legend, görevleri tamamlama ve seviye atlama etrafında dönen dikey bir oynanışa sahiptir. Rus yerelleştirmesinin olmaması üzücü, bu nedenle arsa geçebilir. Aynı zamanda, herhangi bir hapşırık için sandık almak gibi “sıkıcı faaliyetler” bile bir etkileşim unsuruna sahiptir ve savaşlarda karakter kontrolü tamamen sizin elinizde. Pekala, diğerlerinden daha iyi olmak için, farklı nadirlik seviyelerindeki tanıdıkları toplayın ve onları yükseltin.

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store – Flipinler)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.