Android

Over Heroes Android için 5v5 Moba deneyimi sunuyor

“Over Heroes”, 5’e 5 atış ve kule itme oyunudur. Oyuncuların kazanmak için takım arkadaşlarıyla birlikte savunma kulelerinin katmanlarını yok etmesi ve sonunda rakibin kristalini yok etmesi gerekir.


Oyunda oyuncu, gökyüzüne uçabilen bir nişancı, kendi işinin sorumluluğunu üstlenebilen bir savaşçı ve çeşitli canavarları çağıran bir druid rolünü oynuyor.


İster hücuma liderlik etmeyi, ister düşmanlarınıza pusu kurmayı veya müttefiklerinize yardım etmeyi seviyor olun, sizin için bir kahraman var.


Ayrıca çeşitli saldırı yöntemleri vardır. Yakın dövüş, ateşli silahlar ve büyüler mevcuttur. Her kahramanın, oyunun çalışabilirliğini büyük ölçüde artıran kendine özgü becerileri vardır.


Aynı zamanda, özel efektlerin çok muhteşem olduğu ve düşük kaliteli cep telefonlarının da sorunsuz oynayabileceği varsayımı altında sorunsuz çalışabilen mükemmel performans optimizasyon teknolojimiz var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.