AndroidiOS

Dragonheir: Silent Gods, 7 Ocak’a kadar Android ve PC’de test edilebilir

Dragonheir: Silent Gods, Android ve PC’de CBT’den geçiyor. Yine de katılabilirsiniz.

Dragonheir: Silent Gods , fantastik karakterleri toplama hakkında bir mobil oyundur . RAID: Shadow Legends’tan çok şey ödünç alır, ancak yetenek puanı pompalamaya kadar çok daha düşünceli bir oyun ve ana avatar özelleştirmesi sunar.

Oyuncular, 7 Ocak 2023’e kadar Dragonheir: Silent Gods dünyasına kendilerini kaptıracak . Geliştiriciler oyun içi satın alımları şimdilik kaldırdılar ve sunucular kapatıldıktan sonra tüm veriler ve ilerlemeler silinecek. Android ve PC’de oynayabilirsiniz; ikinci platformda bir emülatör veya Steam kullanmanız gerektiğini varsayıyoruz. Doğrudan Google Play üzerinden indirmek işe yaramaz.

Dragonheir: Silent Gods, özel yetenekleri manuel olarak kullanma becerisine sahip sıra tabanlı savaşlar sunar. Geliştiriciler animasyonlar, video ekleri ve epik müzik üzerinde çalıştılar. Seslendirmeye gelince, İngilizce, ileride Rusça altyazı bekliyoruz; Steam’de desteklenenlerden biri olarak listelenmiyor, bu yüzden şans pek iyi değil.

Aşağıdaki ülkelerden birinde değilseniz, Dragonheir: Silent Gods’a erişmek için bir VPN’e ihtiyacınız olacak:

  • AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ;
  • Avustralya;
  • Kanada;
  • Büyük Britanya;
  • Filipinler;
  • Rusya;
  • Endonezya.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.